Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Монитор Acer Vero CB322QUEsmiiprx, 31.5'' QHD (2560x1440) ZeroFrame IPS 100Hz, 1ms (VRB), 350nits, 100M:1, 2xHDMI, DP1.2, Speakers 2*2W, Audio out, HDR10, Adaptive Sync, Remote, Vesa, BlueLightShield Pro, TUV Eyesafe2.0, Energy Class C, TCO, Silver, 3Y
| Размер на екрана, inch: | 31.5" (80.01 cm) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Широкоекранен: | 16:9 |
| Технология: | LED |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | - |
| Резолюция: | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms: | 4ms(GTG), 1ms(VRB) |
| Честота на опресняване, Hz: | 100Hz |
| Яркост, cd/m2: | 350cd/m2 |
| Статичен контраст: | 1 000:1 |
| Динамичен контраст: | 100M:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 178° / 178° |
| Тип синхронизация: | Standard |
| Тунер: | - |
| Web камера, MP: | - |
| Вградени говорители: | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| HDMI: | 2 HDMI |
| DVI: | - |
| Display port: | DisplayPort |
| Последователно свързване: | - |
| VGA: | - |
| USB-C: | - |
| USB хъб: | - |
| Наклон: | -5°-35° |
| Хоризонтално завъртане: | +/-178° |
| Вертикално завъртане: | +/-90° |
| Регулиране на височина: | 150 mm |
| Рамка: | yes |
| Стандарти: | TCO, Win 11 compliant, EnergyStar |
| Енергиен клас: | C |
| Консумация, kWh/1000h: | 17.3 kWh/1000h |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 71.4 x 27 x 59.2-60.7 cm |
| Цвят: | Silver |
| VESA размер, mm: | 100 x 100 mm |
| Други: | 1 Audio Out |
| Монитори | |
| Размер на екрана, inch: | 31.5 |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Резолюция: | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms: | 4 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 178° / 178° |
| Вградени говорители: | Да |
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Display port: | Да |
| VGA: | Не |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 71.4 x 27 x 59.2-60.7 cm |
Acer Vero CB322QUEsmiiprx
- Производител: ACER
- Код на продукта: UM.JB2EE.E01
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 12734
- EAN: 4711121992049
- Наличност: В наличност
-
249.40€ (487.78лв.)
- Цена без ДДС: 207.83€ (406.48лв.)








