Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Твърд диск ADATA LEGEND 710 1TB
| Предназначен за: | Настолни и преносими компютри |
| Капацитет, GB: | 1 024 GB (1 TB) |
| Външен/ вътрешен: | Internal |
| Скорост на четене, MB/s: | Up to 2,400MB/s |
| Скорост на запис, MB/s: | Up to 1,800MB/s |
| Форм-фактор: | M.2 (2280) |
| Интерфейс: | PCIe Gen3 x4 |
| Цвят: | Blue |
| Размери (Ш, Д, В), mm: | 80 x 22 x 3.13 mm |
| Тегло, g: | 8 g |
| Други: | 3D NAND flash; Controller: RTS5766DLT |
| SSD | |
| Интерфейс | PCIe Gen3 x4 |
ADATA LEGEND 710 1TB
- Производител: ADATA
- Код на продукта: ALEG-710-1TCS
- Гаранция: 60 месеца
- SKU Code: 26859
- EAN: 4711085937841
- Наличност: В наличност
-
197.38€ (386.03лв.)
- Цена без ДДС: 164.48€ (321.69лв.)









