Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Характеристики
| Кутия/Шкаф форм фактор: | Tower |
| Дънна платка - форм фактор: | Extended ATX |
| Брой поддържани дънни платки: | 1 |
| Supported Mainboard Form Factor: | ATX Extended ATX Micro ATX Mini-ITX |
| Брой вътрешни гнезда за 3,5-инчови устройства: | 1 |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства: | 1 |
| Брой разширителни слотове: | 7 |
| Макс. брой поддържани вентилатори: | 9 count |
| Вентилатори-брой: | 6 x 120mm |
| USB 3.0: | 1 (USB Type-A) |
| USB 2.0: | 2 (USB Type-A) |
| Аудио интерфейс: | 2 (3.5 мм жак) |
| Форм фактор: | ATX |
| Разположение на захранването: | Вътрешен |
| Макс. брой поддържани захранвания: | 1 |
| CPU Cooler Maximum Height: | 165 мм |
| Expansion Card Max Length: | 410 мм |
| Включени аксесоари: | ARGB Remote Control Box |
| Материал на корпуса: | Steel Закалено стъкло |
| Външен цвят: | Бял |
| Дълбочина: | 425 мм |
| Височина: | 490 мм |
| Ширина: | 212 мм |
| Гаранционни продукти - подлежащи на връщане: | Да |
| Гаранционни условия (месец): | 24 мес. |
| Критерии за валидност на гаранцията: | Сериен номер |
| Дълбочина на пакета (мм): | 1 мм |
| Широчина на пакет (мм): | 1 мм |
| Височина на пакет (мм): | 1 мм |
| Тегло на пакет - Бруто (кг): | 7.15 |
| Тегло на пакет - Нето (кг): | 5.98 кг |
| Брой в пакет: | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг): | 7.15 кг |
| Пакети в кашон: | 1 |
| EAN код: | 4711409543833 |
Alphard Arctic
- Производител: XIGMATEK
- Код на продукта: ALPHARD_ARCTIC
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 16049
- Наличност: В наличност
-
67.96€ (132.91лв.)
- Цена без ДДС: 56.63€ (110.76лв.)




