Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Технология дисплей: | E-ink |
| Тъч екран: | Капацитивен мултисензорен екран |
| Подсветка: | Да |
| Размер на екрана: | 10.2 inch |
| Тип екран: | E Ink Carta screen;Anti-glare treatment |
| Брой цветове: | 16 нюанса сиво |
| Резолюция: | 300 ppi |
| Процесор: | MediaTek MT8113 |
| RAM: | 2 GB |
| Вътрешна памет: | 64 GB |
| Слот карта памет: | Не |
| Wireless: | Wi-Fi, Bluetooth |
| Батерия: | Li-Ion |
| Автономия на акумулатор: | 12 седмици |
| Вход слушалки: | Не |
| Свързаност: | USB, Bluetooth, Wi-Fi |
| Функции: | Подсветка |
| Височина: | 196 x 229 x 5.8 mm |
| Цвят: | Тъмно Сив |
| Включено зарядно устройство: | Не |
| Мощност захранване min-max (W): | 15 - 15 |
| USB PD: | Не |
Amazon Kindle Scribe (2024) четец 64GB 10.2", с включен Premium Pen, зелен
- Производител: AMAZON
- Код на продукта: SCRIBE64PRT1
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 29705
- EAN: 840414688292
- Наличност: В наличност
-
442.80€ (866.04лв.)
- Цена без ДДС: 369.00€ (721.70лв.)




