Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Характеристики
| Артикул: | 100-100001488BOX |
| Manufacturer: | AMD |
| Тип Продукт: | Централен процесор - настолен |
| Процесор: | AMD Ryzen 5 5600GT |
| Цокъл на процесора: | AM4 |
| Вътрешна тактова честота: | 3.60 GHz |
| Turbo Clock Rate: | 4.60 GHz |
| Performance-cores Quantity: | 6 |
| Threads Quantity: | 12 |
| Име на ядро: | Cezanne |
| Предлага L2 кеш капацитет: | 3 MB |
| Предлага L3 кеш капацитет: | 16 MB |
| Архитектура: | PCI Express 3.0 interface |
| Размер на подложката: | 7 nm |
| Набор на команди: | 64 bit |
| Консумирана енергия при работа: | 65 W |
| Видове памет: | DDR4 |
| Максималният размер на паметта: | 128GB |
| Канали на паметта: | 2 |
| Supported Memory Speed: | 3200MHz(PC4-25600) |
| Графичен ускорител: | AMD Radeon Graphics |
| Честотата на графичен ускорител: | 1900 MHz |
| Метод на охлаждане: | Wraith Stealth |
| Гаранционни продукти - подлежащи на връщане: | Да |
| Гаранционни условия (месец): | 36 мес. |
| Критерии за валидност на гаранцията: | Сериен номер |
| Дълбочина на пакета (мм): | 71 мм |
| Широчина на пакет (мм): | 131 мм |
| Височина на пакет (мм): | 134 мм |
| Тегло на пакет - Бруто (кг): | 0.52 |
| Тегло на пакет - Нето (кг): | 0.41 кг |
| Брой в пакет: | 1 |
| Дълбочина на кашон (мм): | 278 мм |
| Ширина на кашон (мм): | 380 мм |
| Височина на кашон (мм): | 160 мм |
| Тегло на кашон - Бруто (кг): | 5.18 кг |
| Retail Packaging Net Weight Carton: | 0.01 кг |
| Retail Packaging Net Weight Plastic: | 0 кг |
| Пакети в кашон: | 10 |
| Тип пакет: | Box |
| EAN код: | 730143316002 |
AMD CPU Desktop Ryzen 5 6C/12T 5600GT
- Производител: AMD
- Код на продукта: 100-100001488BOX
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 38634
- Наличност: В наличност
-
164.06€ (320.88лв.)
- Цена без ДДС: 136.72€ (267.40лв.)




