Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Native PCIe Lanes: | 28 , 24 (Total/Usable) |
| Expansion Slots: | AES , AMD-V , AVX , AVX2 , AVX512 , FMA3 , MMX-plus , SHA , SSE , SSE2 , SSE3 , SSE4.1 , SSE4.2 , SSE4A , SSSE3 , x86-64 |
| Graphics: | AMD Radeon™ Graphics 2 2200 MHz |
| Manufacturer: | AMD |
| Socket: | AM5 |
| Number of cores: | 6 |
| Threads: | 12 |
| Frequency: | Max. Boost Clock: Up to 4.5 GHz;Base Clock: 4 GHz |
| Cache: | L1 Cache: 384 KB;L2 Cache: 6 MB;L3 Cache: 96 MB |
| Memory Specifications: | System Memory Type: DDR5;Memory Channels: 2;Max. Memory: 128 GB;System Memory Subtype: UDIMM;Max Memory Speed: 2x1R DDR5-5200;2x2R DDR5-5200;4x1R DDR5-3600;4x2R DDR5-3600 |
| OS Support: | Windows 11 - 64-Bit Edition , Windows 10 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
| TDP: | 65W |
| Сайт на производителя: | https://www.amd.com/en/products/processors/desktops/ryzen/7000-series/amd-ryzen-5-7500x3d.html |
| Разширено търсене: | AMD RYZEN_5 AM5 4.5GHZ 6CORES INTVGA W/O_FAN 65W DESKTOP |
AMD RYZEN 5 7500X3D BOX
- Производител: AMD
- Код на продукта: 730143318167 / 100-100001904WOF
- Гаранция: 36 Months
- SKU Code: 35303
- Наличност: В наличност
-
271.97€ (531.93лв.)
- Цена без ДДС: 226.64€ (443.28лв.)




