Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Native PCIe Lanes: | Total 14/Usable 10 |
| Graphics: | AMD Radeon™ 740M 4 2800 MHz |
| Manufacturer: | AMD |
| Socket: | AM5 |
| Number of cores: | 6 |
| Threads: | 12 |
| Frequency: | Max. Boost Clock: Up to 5 GHz;Base Clock: Up to 3.7 GHz |
| Cache: | L2 Cache: 6 MB;L3 Cache: 16 MB |
| Memory Specifications: | System Memory Type: DDR5;Memory Channels: 2;Max. Memory: 256 GB;System Memory Subtype: UDIMM;Max Memory Speed: 2x1R-DDR5-5200;2x2R-DDR5-5200;4x1R-DDR5-3600;4x2R-DDR5-3600 |
| Tray: | Yes |
| OS Support: | RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit , Windows 11 - 64-Bit Edition , Windows 10 - 64-Bit Edition |
| TDP: | 65W |
| Сайт на производителя: | https://www.amd.com/en/products/processors/desktops/ryzen-pro/8000-series/amd-ryzen-5-pro-8500g.html |
| Разширено търсене: | AMD RYZEN_5 AM5 3.7GHZ 6CORES INTVGA W/O_FAN 65W DESKTOP |
AMD RYZEN 5 8500G PRO TRAY
- Производител: AMD
- Код на продукта: 5054444595115 / 100-000001183
- Гаранция: 36 Months
- SKU Code: 35290
- Наличност: В наличност
-
224.54€ (439.15лв.)
- Цена без ДДС: 187.11€ (365.96лв.)




