Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Native PCIe Lanes: | 28 , 24 (Total/Usable) |
| Graphics: | AMD Radeon™ Graphics 2 2200 MHz |
| Manufacturer: | AMD |
| Mnfr ID#: | 28 , 24 (Total/Usable) |
| Socket: | AM5 |
| Number of cores: | 6 |
| Threads: | 12 |
| Frequency: | Max. Boost Clock: Up to 5.2 GHz;Base Clock: 3.8 GHz |
| Cache: | L1 Cache: 480 KB;L2 Cache: 6 MB;L3 Cache: 32 MB |
| Memory Specifications: | System Memory Type: DDR5;Memory Channels: 2;Max. Memory: 192 GB;System Memory Subtype: UDIMM;Max Memory Speed: 2x1R DDR5-5600;2x2R DDR5-5600;4x1R DDR5-3600;4x2R DDR5-3600 |
| Fan: | Yes |
| OS Support: | Windows 11 - 64-Bit Edition , Windows 10 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
| Сайт на производителя: | https://www.amd.com/en.html |
| Разширено търсене: | AMD RYZEN_5 AM5 3.8GHZ 6CORES INTVGA FAN 65W DESKTOP |
AMD RYZEN 5 9600 MPK
- Производител: AMD
- Код на продукта: 730143316958 / 100-100000718MPK
- Гаранция: 36 Months
- SKU Code: 35281
- Наличност: В наличност
-
225.06€ (440.19лв.)
- Цена без ДДС: 187.55€ (366.82лв.)




