Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Native PCIe Lanes: | Total 28/ Usable 24 |
| I/O: | USB Type-C® DisplayPort™ Alternate Mode |
| Graphics: | AMD Radeon™ Graphics, Core Count 2 2200 MHz |
| Manufacturer: | AMD |
| Socket: | AM5 |
| Number of cores: | 6 |
| Threads: | 12 |
| Frequency: | Max. Boost Clock: Up to 5.4 GHz;Base Clock: 3.9 GHz |
| Cache: | L1 Cache: 480 KB;L2 Cache: 6 MB;L3 Cache: 32 MB |
| Memory Specifications: | System Memory Type: DDR5;Memory Channels: 2;Max. Memory: 192 GB;System Memory Subtype: UDIMM;Max Memory Speed: 2x1R DDR5-5600;2x2R DDR5-5600;4x1R DDR5-3600;4x2R DDR5-3600;ECC Support: Yes (Requires mobo support) |
| Fan: | Not included |
| Tray: | Yes |
| OS Support: | Windows 11 - 64-Bit Edition , Windows 10 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
| Connectivity: | Native USB 3.2 Gen 2 (10Gbps): 4;Native USB 2.0 (480Mbps): 1;PCI Express® Version: PCIe® 5.0;Additional Usable PCIe Lanes from Motherboard: X870E 8x Gen4;X870 4x Gen4;X670E 12x Gen4;X670 12x Gen4;B650E 8x Gen4;B650 8x Gen4;NVMe Support: Boot , RAID0 , RAID1 , RAID5 , RAID10 |
| TDP: | 65W |
| Сайт на производителя: | https://www.amd.com/en/products/processors/desktops/ryzen/9000-series/amd-ryzen-5-9600x.html |
| Разширено търсене: | AMD RYZEN_5 AM5 3.9GHZ 6CORES INTVGA W/O FAN 65W DESKTOP |
AMD RYZEN 5 9600X 3.9GZ TRAY
- Производител: AMD
- Код на продукта: 0730143316958 / 100-000001405
- Гаранция: 36 Months
- SKU Code: 36492
- Наличност: В наличност
-
228.75€ (447.40лв.)
- Цена без ДДС: 190.63€ (372.83лв.)




