Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Graphics: | Radeon™ Graphics 6 1700 MHz |
| Manufacturer: | AMD |
| Socket: | AM4 |
| Number of cores: | 4 |
| Threads: | 8 |
| Frequency: | Max. Boost Clock: Up to 4.2 GHz;Base Clock: 4 GHz |
| Cache: | L2 Cache: 2 MB;L3 Cache: 8 MB |
| Memory Specifications: | System Memory Type: DDR4;Memory Channels: 2;System Memory Specification: Up to 3200 MT/s |
| Fan: | Not included |
| Tray: | Yes |
| TDP: | 65W |
| Сайт на производителя: | https://www.amd.com/en/support/downloads/drivers.html/processors/ryzen/ryzen-5000-series/amd-ryzen-3-5300g.html |
| Разширено търсене: | AMD RYZEN_3 AM4 4.0GHZ 4CORES INTVGA W/O_FAN 65W DESKTOP |
AMD RYZEN 5300G TRAY
- Производител: AMD
- Код на продукта: 8592978442366 / 100-000000253
- Гаранция: 36 Months
- SKU Code: 35317
- Наличност: В наличност
-
110.56€ (216.24лв.)
- Цена без ДДС: 92.13€ (180.20лв.)




