Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Native PCIe Lanes: | Total 20 /Usable 16 |
| NPU: | Brand Name: AMD Ryzen™ AI;AMD Ryzen™ AI: Available;Performance: Up to 16 TOPS |
| Graphics: | Graphics Model: Discrete Graphics Card Required;AMD SmartAccess Memory: Available |
| Manufacturer: | AMD |
| Socket: | AM5 |
| Number of cores: | 8 |
| Threads: | 16 |
| Frequency: | Max. Boost Clock: Up to 5 GHz;Base Clock: 4.1 GHz |
| Cache: | L2 Cache: 8 MB;L3 Cache: 16 MB |
| Memory Specifications: | System Memory Type: DDR5;Memory Channels: 2;Max. Memory: 256 GB;System Memory Subtype: UDIMM;Max Memory Speed: 2x1R-DDR5-5200;2x2R-DDR5-5200;4x1R-DDR5-3600;4x2R-DDR5-3600 |
| Fan: | Not included |
| Tray: | Yes |
| OS Support: | Windows 11 - 64-Bit Edition , Windows 10 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
| Connectivity: | Native USB 4 (40Gbps): 2;Native USB 3.2 Gen 2 (10Gbps): 2;Native USB 2.0 (480Mbps): 1;PCI Express® Version: PCIe® 4.0;NVMe Support: Boot , RAID0 , RAID1 |
| TDP: | 65W |
| Сайт на производителя: | https://www.amd.com/en/products/processors/desktops/ryzen/8000-series/amd-ryzen-7-8700f.html |
| Разширено търсене: | AMD RYZEN_7 AM5 4.1GHZ 8CORES W/O_FAN 65W DESKTOP |
AMD RYZEN 7 8700F TRAY
- Производител: AMD
- Код на продукта: 4251538817806 / 100-000001590
- Гаранция: 36 Months
- SKU Code: 36491
- Наличност: В наличност
-
192.38€ (376.27лв.)
- Цена без ДДС: 160.32€ (313.56лв.)




