Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Native PCIe Lanes: | Total 28/Usable 24 |
| Graphics: | AMD Radeon™ Graphics 2200 MHz, Graphics Core Count 2, USB Type-C® DisplayPort™ Alternate Mode |
| Manufacturer: | AMD |
| Socket: | AM5 |
| Number of cores: | 8 |
| Threads: | 16 |
| Frequency: | Max. Boost Clock Up to 5.2 GHz;Base Clock 4.7 GHz |
| Cache: | L1 Cache 640 KB;L2 Cache 8 MB;L3 Cache 96 MB |
| Memory Specifications: | System Memory Type DDR5;Memory Channels 2;Max. Memory 192 GB;System Memory Subtype UDIMM;Max Memory Speed:;2x1R DDR5-5600;2x2R DDR5-5600;4x1R DDR5-3600;4x2R DDR5-3600 |
| Tray: | Yes |
| OS Support: | Windows 11 - 64-Bit Edition , Windows 10 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
| Connectivity: | Native USB 3.2 Gen 2 (10Gbps) 4;Native USB 2.0 (480Mbps) 1;PCI Express® Version PCIe® 5.0;NVMe Support Boot , RAID0 , RAID1 , RAID5 , RAID10 |
| TDP: | 120W |
| Сайт на производителя: | https://www.amd.com/en/products/processors/desktops/ryzen/9000-series/amd-ryzen-7-9800x3d.html |
| Разширено търсене: | AMD RYZEN_7 AM5 4.7GHZ 8CORES INTVGA W/O_FAN 120W DESKTOP |
AMD RYZEN 7 9800X3D TRAY
- Производител: AMD
- Код на продукта: 3807000011626 / 100-000001084
- Гаранция: 36 Months
- SKU Code: 35277
- Наличност: В наличност
-
519.70€ (1,016.45лв.)
- Цена без ДДС: 433.08€ (847.04лв.)




