Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Native PCIe Lanes: | 28 , 24 (Total/Usable) |
| Graphics: | AMD Radeon™ Graphics 2 2200 MHz |
| Manufacturer: | AMD |
| Socket: | AM5 |
| Number of cores: | 8 |
| Threads: | 16 |
| Frequency: | Max. Boost Clock: Up to 5.6 GHz;Base Clock: 4.7 GHz |
| Cache: | L1 Cache: 640 KB;L2 Cache: 8 MB;L3 Cache: 96 MB |
| Memory Specifications: | System Memory Type: DDR5;Memory Channels: 2;Max. Memory: 256 GB;System Memory Subtype: UDIMM;Max Memory Speed: 2x1R DDR5-5600;2x2R DDR5-5600;4x1R DDR5-3600;4x2R DDR5-3600;ECC Support: Yes (Requires mobo support) |
| Tray: | Yes |
| OS Support: | Windows 11 - 64-Bit Edition , Windows 10 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
| Connectivity: | Native USB 3.2 Gen 2 (10Gbps): 4;Native USB 2.0 (480Mbps): 1;PCI Express® Version: PCIe® 5.0;NVMe Support: Boot , RAID0 , RAID1 , RAID5 , RAID10 |
| TDP: | 120W |
| Сайт на производителя: | https://www.amd.com/en/products/processors/desktops/ryzen/9000-series/amd-ryzen-7-9850x3d.html |
AMD RYZEN 7 9850X3D TRAY
- Производител: AMD
- Код на продукта: 3807000012953 / 100-100001973
- Гаранция: 36 Months
- SKU Code: 37067
- Наличност: В наличност
-
531.30€ (1,039.13лв.)
- Цена без ДДС: 442.75€ (865.94лв.)




