Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Native PCIe Lanes: | 28 , 24 (Total/Usable) |
| Graphics: | AMD Radeon™ Graphics 2 2200 MHz |
| Manufacturer: | AMD |
| Socket: | AM5 |
| Number of cores: | 8 |
| Threads: | 16 |
| Frequency: | Max. Boost Clock: Up to 5.4 GHz;Base Clock: 3.8 GHz |
| Cache: | L1 Cache: 640 KB;L2 Cache: 8 MB;L3 Cache: 32 MB |
| Memory Specifications: | System Memory Type: DDR5;Memory Channels: 2;Max. Memory: 192 GB;System Memory Subtype: UDIMM;Max Memory Speed: 2x1R DDR5-5600;2x2R DDR5-5600;4x1R DDR5-3600;4x2R DDR5-3600;ECC Support: Yes (Requires mobo support) |
| Fan: | AMD Wraith Stealth |
| OS Support: | Windows 11 - 64-Bit Edition , Windows 10 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
| Connectivity: | Native USB 3.2 Gen 2 (10Gbps): 4;Native USB 2.0 (480Mbps): 1;PCI Express® Version: PCIe® 5.0;NVMe Support: Boot , RAID0 , RAID1 , RAID5 , RAID10 |
| TDP: | 65W |
| Сайт на производителя: | https://www.amd.com/en/products/processors/desktops/ryzen-pro/9000-series/amd-ryzen-7-pro-9745.html |
AMD RYZEN 7 PRO 9745 MPK
- Производител: AMD
- Код на продукта: 0730143317986 / 100-100001408MPK
- SKU Code: 37051
- Наличност: В наличност
-
437.48€ (855.63лв.)
- Цена без ДДС: 364.56€ (713.03лв.)




