Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Graphics: | AMD Radeon™ Graphics |
| Socket: | AM5 |
| Number of cores: | 12 |
| Threads: | 24 |
| Frequency: | Max. Boost Clock:Up to 5.4GHz; Base Clock:3.7GHz |
| Cache: | L1 Cache:768KB; L2 Cache:12MB; L3 Cache:64MB |
| Memory Specifications: | PCI Express® Version:PCIe® 5.0; System Memory Type:DDR5; Memory Channels:2; Max Memory Speed:2x1R-DDR5-5200; 2x2R-DDR5-5200; 4x1R-DDR5-3600; 4x2R-DDR5-3600 |
| Fan: | Wraith Prism |
| TDP: | 65W |
| Сайт на производителя: | https://www.amd.com/en/products/apu/amd-ryzen-9-7900 |
| Разширено търсене: | AMD RYZEN_9 AM5 5.4GHZ 12CORES INTVGA FAN 65W DESKTOP |
AMD RYZEN 9 7900 BOX
- Производител: AMD
- Код на продукта: 730143314466 / 100100000590BOX
- Гаранция: 36 Months
- SKU Code: 36325
- Наличност: В наличност
-
367.90€ (719.55лв.)
- Цена без ДДС: 306.59€ (599.63лв.)




