Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Монитор AOC 27P2Q, 27" IPS WLED, 1920x1080@75Hz, 4ms GtG, 300cd m/2, 1000:1, 50M:1 DCR, Adaptive Sync, FlickerFree, Low Blue Light, 2Wx2, Tilt, Height Adjust, Pivot, Swivel, D-SUB, DVI, HDMI, DP, USB hub
| Размер на екрана, inch: | 27" (68.58 cm) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Широкоекранен: | 16:9 |
| Технология: | WLED |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | - |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Разстояние м/у точките, mm: | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Време за реакция, ms: | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz: | 75Hz |
| Яркост, cd/m2: | 300cd/m2 |
| Статичен контраст: | 1 000:1 |
| Динамичен контраст: | 50 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 178° / 178° |
| Честота H/ V: | 30 - 85 kHz/48 - 75 Hz |
| Тип синхронизация: | Adaptive-Sync |
| Тунер: | - |
| Web камера, MP: | - |
| Вградени говорители: | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| HDMI: | HDMI |
| DVI: | DVI |
| Display port: | DisplayPort |
| Последователно свързване: | - |
| VGA: | D-Sub |
| USB-C: | - |
| USB хъб: | 2 USB 3.2(Gen1) |
| Наклон: | -5° ~ 35° |
| Хоризонтално завъртане: | yes |
| Вертикално завъртане: | - |
| Регулиране на височина: | 150 mm |
| Рамка: | 3-sided frameless |
| Енергиен клас: | E |
| Консумация, kWh/1000h: | 18 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 54.4 x 20.0 x 61.3 cm |
| Цвят: | Black |
| VESA размер, mm: | 100 x 100 mm |
| Други: | Adaptive Sync, Flicker Free, Low Blue Light, Headphone out |
| Монитори | |
| Размер на екрана, inch: | 27 |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms: | 4 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 178° / 178° |
| Вградени говорители: | Да |
| HDMI: | Да |
| DVI: | Да |
| Display port: | Да |
| VGA: | Да |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 54.4 x 20.0 x 61.3 cm |
AOC 27P2Q
- Производител: AOC
- Код на продукта: 27P2Q
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 33578
- EAN: 4038986187329
- Наличност: В наличност
-
136.14€ (266.27лв.)
- Цена без ДДС: 113.45€ (221.89лв.)













