Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Монитор AOC CU34G4Z, 34" Curved 1500R, VA, WLED, 3440x1440@240Hz, 1ms GtG, 0.3ms MPRT, 450cd m/2, 2500:1, 80M:1 DCR, Adaptive Sync, FlickerFree, Low Blue Light, Tilt, Height Adjust, Pivot, Swivel, 2xHDMI, DP, USB hub
| Размер на екрана, inch: | 34" (86.36 cm) |
| Вид на екрана: | Curved 1500R |
| Широкоекранен: | 21:9 |
| Технология: | WLED |
| Тип на матрицата: | VA |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | - |
| Резолюция: | 3440x1440 |
| Време за реакция, ms: | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz: | 240Hz |
| Яркост, cd/m2: | 450cd/m2 |
| Статичен контраст: | 2 500:1 |
| Динамичен контраст: | 80 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 178° / 178° |
| Тип синхронизация: | Adaptive-Sync |
| Тунер: | - |
| Web камера, MP: | - |
| Вградени говорители: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| HDMI: | 2 HDMI |
| DVI: | - |
| Display port: | DisplayPort |
| Последователно свързване: | - |
| VGA: | - |
| USB-C: | - |
| USB хъб: | USB 3.2 Gen 1 |
| Наклон: | 3.5° ~ 21.5° |
| Хоризонтално завъртане: | -20° ~ 20° |
| Вертикално завъртане: | - |
| Регулиране на височина: | 130 mm |
| Рамка: | 3-sided frameless |
| Енергиен клас: | F |
| Консумация, kWh/1000h: | 31 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 80.8 x 26.9 x 43.5 (53.4) cm |
| Цвят: | Black |
| VESA размер, mm: | 100 x 100 mm |
| Други: | Flicker-free; Kensington Lock; Headphone out |
| Монитори | |
| Размер на екрана, inch: | 34 |
| Тип на матрицата: | VA |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Резолюция: | 3440x1440 |
| Време за реакция, ms: | 1 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 178° / 178° |
| Вградени говорители: | Не |
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Display port: | Да |
| VGA: | Не |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 80.8 x 26.9 x 43.5 (53.4) cm |
AOC CU34G4Z
- Производител: AOC
- Код на продукта: CU34G4Z
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 36430
- EAN: 4038986612692
- Наличност: В наличност
-
370.60€ (724.82лв.)
- Цена без ДДС: 308.83€ (604.02лв.)



















