Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Монитор AOC Q27G4ZD, 27" QD-OLED, 2560x1440@280Hz, 0.03ms GtG, 1.5M:1, 1000cd m/2, Adaptive Sync, FlickerFree, Anti Blue Light, Tilt, Height Adjust, Pivot, Swivel, 2xHDMI, DP, USB hub
| Размер на екрана, inch: | 27" (68.58 cm) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Широкоекранен: | 16:9 |
| Технология: | QD-OLED |
| Smart OS: | - |
| Тип на матрицата: | OLED |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Резолюция: | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms: | 0.03ms |
| Честота на опресняване, Hz: | 280Hz |
| Яркост, cd/m2: | 1000cd/m2 |
| Тип синхронизация: | Adaptive-Sync |
| Тунер: | - |
| Web камера, MP: | - |
| Вградени говорители: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| HDMI: | 2 HDMI |
| DVI: | - |
| Display port: | DisplayPort |
| Последователно свързване: | - |
| VGA: | - |
| USB-C: | - |
| USB хъб: | 4 USB-A |
| Наклон: | -3° ~ 21° |
| Хоризонтално завъртане: | 28° ±2° ~28° ±2° |
| Вертикално завъртане: | -90° ~ 90° |
| Регулиране на височина: | 130 mm |
| Енергиен клас: | F |
| Консумация, kWh/1000h: | 24 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 60.9 x 24.0 x 53.7 cm |
| Цвят: | Black |
| VESA размер, mm: | 100 x 100 mm |
| Монитори | |
| Размер на екрана, inch: | 27 |
| Тип на матрицата: | OLED |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Резолюция: | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms: | 0 |
| Вградени говорители: | Не |
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Display port: | Да |
| VGA: | Не |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 60.9 x 24.0 x 53.7 cm |
AOC Q27G4ZD
- Производител: AOC
- Код на продукта: Q27G4ZD
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 37814
- EAN: 4038986183161
- Наличност: В наличност
-
537.07€ (1,050.42лв.)
- Цена без ДДС: 447.56€ (875.35лв.)















