Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Монитор AOC Q32E4U, 31.5" IPS WLED, 2560x1440@100Hz, 4ms GtG, 350cd m/2, 1000:1, 20M:1 DCR, Adaptive Sync, FlickerFree, Anti Blue Mode, 3Wx2, Tilt, Height Adjust, Pivot, Swivel, 2xHDMI, DP, USB Hub
| Размер на екрана, inch: | 31.5" (80.01 cm) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Широкоекранен: | 16:9 |
| Технология: | WLED |
| Smart OS: | - |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | - |
| Резолюция: | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms: | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz: | 100Hz |
| Яркост, cd/m2: | 350cd/m2 |
| Статичен контраст: | 3 500:1 |
| Динамичен контраст: | Mega Infinity DCR |
| Тип синхронизация: | Adaptive-Sync |
| Тунер: | - |
| Web камера, MP: | - |
| Вградени говорители: | 3W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| HDMI: | 2 HDMI |
| DVI: | - |
| Display port: | DisplayPort |
| Последователно свързване: | - |
| VGA: | - |
| USB-C: | - |
| USB хъб: | 4 USB Type-A, 1 USB Type-B |
| Наклон: | -5° ~ 30° |
| Хоризонтално завъртане: | -178° / 178° |
| Вертикално завъртане: | -90° ~ 90° |
| Регулиране на височина: | 180 mm |
| Енергиен клас: | C |
| Консумация, kWh/1000h: | 17 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 71.4 x x 27.0 x 62.8 cm |
| Цвят: | Black |
| VESA размер, mm: | 100 x 100 mm |
| Монитори | |
| Размер на екрана, inch: | 31.5 |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Резолюция: | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms: | 4 |
| Вградени говорители: | Да |
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Display port: | Да |
| VGA: | Не |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 71.4 x x 27.0 x 62.8 cm |
AOC Q32E4U
- Производител: AOC
- Код на продукта: Q32E4U
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 38013
- EAN: 4038986112956
- Наличност: В наличност
-
257.38€ (503.38лв.)
- Цена без ДДС: 214.48€ (419.49лв.)
Свързани продукти
Neomounts Flat Screen Desk Mount (stand) for 2 Monitor Screens
Стойка Neomounts Flat Screen Desk Mount (stand) for 2 Monitor Screens Предназначен за:Mонитори Миним..
68.42€ (133.83лв.) Цена без ДДС: 57.02€ (111.52лв.)
Neomounts Flat Screen Desk Mount
Стойка Neomounts Flat Screen Desk Mount (clamp/grommet) for 2 screens, 10"-32" Предназначен за:Mонит..
41.65€ (81.46лв.) Цена без ДДС: 34.71€ (67.89лв.)





















