Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Мултимедиен проектор AOPEN Projector QP30 (powered by Acer), LCD, LED 1080p (1920x1080), 7 500 LED Lumens (300 ANSI), 1'000:1, 2x Zoom, HDMI, USB (Type A 2.0) share output port , DC Out 5V, PC Audio 3.5mm, Smart Projector, 2x3W, WiFi, 0.83 kg
| Технология: | LCD |
| Яркост, lumens: | 7 500 LED Lumens, 300 ANSI Lumens (Standard) (Compliant with ISO 21118 standard) |
| Контраст: | 1 000:1 |
| Разд. способност: | 1920x1080 |
| Поддържане на формати: | 16:9 (native) / 4:3 (supported) |
| Звук: | 2x 3 watts |
| Коефициент на увеличение: | 1x |
| Късофокусен: | no (Throw Ratio 1.4 (64.5" @2m)) |
| Опция за безжично прожектиране: | Wireless Projection |
| Входове: | USB (Type A 2.0), share output port |
| Изходи: | DC Out (5V/0.5A, USB Type A 2.0), PC Audio (3.5mm mini jack) |
| HDMI: | HDMI |
| Лампа живот, h: | 30,000 Hours |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 16.6 x 13.3 x 10.0 cm |
| Тегло, kg: | 0.83 kg |
| Цвят: | Blue |
| Други: | +/-30° (Vertical, Manual & Auto), +/-30° (Horizontal, Manual & Auto) 4-Corner adjustment |
| Проектори | |
| Яркост, lumens: | 7 500 LED Lumens, 300 ANSI Lumens (Standard) (Compliant with ISO 21118 standard) |
| Разд. способност: | 1920x1080 |
| Късофокусен: | Да |
| Опция за безжично прожектиране: | Да |
AOPEN Projector QP30
- Производител: ACER
- Код на продукта: MR.P0B11.001
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 39220
- EAN: 4711474721525
- Наличност: В наличност
-
119.86€ (234.42лв.)
- Цена без ДДС: 99.88€ (195.35лв.)




