Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Твърд диск Apacer AS2280P4 M.2 PCIe 1TB, Standard (Single)
| Предназначен за: | Лаптопи |
| Капацитет, GB: | 1 000 GB (1 TB) |
| Външен/ вътрешен: | Internal |
| Скорост на четене, MB/s: | Up to 3000 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s: | Up to 2000 MB/s |
| Форм-фактор: | M.2 (2280) |
| Интерфейс: | PCIe Gen 3 x4 |
| Цвят: | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm: | 80.0 x 22.0 x 2.3 mm |
| Тегло, g: | 6.8 g |
| SSD | |
| Интерфейс | PCIe Gen 3 x4 |
Apacer AS2280P4 M.2 PCIe 1TB
- Производител: APACER
- Код на продукта: AP1TBAS2280P4-1
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 37819
- EAN: 4712389918253
- Наличност: В наличност
-
189.46€ (370.54лв.)
- Цена без ДДС: 157.88€ (308.79лв.)




