Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Твърд диск Apacer AS350X SSD 2.5" 7mm SATAIII, 2TB, Standard (Single)
| Предназначен за: | Лаптопи |
| Капацитет, GB: | 2 000 GB (2 TB) |
| Външен/ вътрешен: | Internal |
| Скорост на четене, MB/s: | Up to 560 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s: | Up to 540 MB/s |
| Форм-фактор: | 2.5" |
| Интерфейс: | SATA3 |
| Цвят: | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm: | 100.0 x 69.9 x 6.9 mm |
| Тегло, g: | 48 g |
| Други: | 3D NAND |
| SSD | |
| Интерфейс | SATA3 |
Apacer AS350X SSD 2.5" 7mm SATAIII
- Производител: APACER
- Код на продукта: AP2TBAS350XR-1
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 33160
- EAN: 4712389920515
- Наличност: В наличност
-
248.12€ (485.29лв.)
- Цена без ДДС: 206.77€ (404.41лв.)





