Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Непрекъсваем ТЗИ APC Back-UPS 1200VA, 230V, AVR, IEC Sockets
| Вх.напрежение, V: | 230V |
| Изх. мощност, VA: | 1200 VA/ 650 W |
| Брой изводи: | 6 |
| Тип изводи: | IEC 60320 C13, Data line Protection: Ethernet 10/100/1000 Base-T RJ45 |
| Батерия, тип: | Lead-acid battery |
| Защити: | Surge protection, Automatic Voltage Regulation (AVR) |
| Технология: | Line-Interactive |
| Стандарти: | CB, CE, EN / IEC 62040-1, EN / IEC 62040-2 |
| Други: | 120 x 355 x 160 mm |
| UPS | |
| Изх. мощност, VA: | 1200 |
APC Back-UPS 1200VA
- Производител: APC
- Код на продукта: BX1200MI
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 13431
- Наличност: В наличност
-
155.89€ (304.90лв.)
- Цена без ДДС: 129.91€ (254.08лв.)





