Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Непрекъсваем ТЗИ APC Back-UPS 2200VA, 230V, AVR, Schuko Sockets
| Вх.напрежение, V: | 230V |
| Изх. мощност, VA: | 2200 VA/ 1200 W |
| Брой изводи: | 6 |
| Тип изводи: | DIN (Schuko), RJ45 10/100/1000 Base-T Ethernet protection, 36 Pin Battery Mgmt, USB |
| Батерия, тип: | Lead-acid battery |
| Защити: | Surge protection, Automatic Voltage Regulation (AVR) |
| Технология: | Line-Interactive |
| Стандарти: | CB , CE, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2 |
| Други: | 235 x 495 x 297 mm |
| UPS | |
| Изх. мощност, VA: | 2200 |
APC Back-UPS 2200VA
- Производител: APC
- Код на продукта: BX2200MI-GR
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 13424
- Наличност: В наличност
-
263.16€ (514.70лв.)
- Цена без ДДС: 219.30€ (428.91лв.)




