Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Непрекъсваем ТЗИ APC Smart-UPS 750VA LCD 230V with SmartConnect
| Вх.напрежение, V: | 230V, 50/60Hz +/- 3 Hz |
| Изх. мощност, VA: | 500W / 750VA |
| Брой изводи: | 8 |
| Тип изводи: | (6) IEC 320 C13 (Battery Backup), (2) IEC Jumpers (Battery Backup) |
| Батерия, тип: | Lead-acid battery, 24 V, 7 Ah |
| Технология: | Line-Interactive |
| Стандарти: | EN/IEC 62040-1:2019/A11:2021, EN/IEC 62040-2:2006/AC:2006, EN/IEC 62040-2:2018 |
| Други: | AVR; Multi-function LCD status and control console; SmartSlot, USB |
| UPS | |
| Изх. мощност, VA: | 500 |
APC Smart-UPS 750VA LCD 230V with SmartConnect
- Производител: APC
- Код на продукта: SMT750IC
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 13363
- Наличност: В наличност
-
403.93€ (790.02лв.)
- Цена без ДДС: 336.61€ (658.35лв.)
Свързани продукти
APC UPS Network Management Card 3
Аксесоар APC UPS Network Management Card 3 Х-ка 1:Remote monitoring and control of an individual UPS..
324.43€ (634.53лв.) Цена без ДДС: 270.36€ (528.78лв.)







