Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Лаптоп Apple 14-inch MacBook Pro: Apple M5 Pro chip with 15-core CPU and 16-core GPU, 24GB, 1TB SSD - Silver
| Серия: | MacBook Pro |
| Софтуер: | macOS |
| Процесор, серия: | Apple M5 Pro |
| Процесор: | Apple M5 Pro (15 core) 4.60 GHz, 16C GPU |
| Чипсет: | Apple M5 Pro chip |
| Памет, GB: | 24GB unified memory |
| Памет, тип: | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000GB |
| Дисплей, inch: | 14.2" (36.07 cm), 1000nits |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | - |
| Дисплей, резолюция: | 3024x1964 |
| Честота на опресняване, Hz: | 120Hz |
| Дисплей, тип: | Liquid Retina XDR display |
| Видео карта, тип: | Intel HD Graphics |
| Видео карта, модел: | 16-core GPU |
| Видео карта, GB: | - |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | High-fidelity six-speaker sound system with force-cancelling woofers, Wide stereo sound, Studio-quality three-mic array with high signal-to-noise ratio and directional beamforming |
| Мрежа: | - |
| Безжична мрежа: | Apple N1 wireless networking chip Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth: | Bluetooth 6.0 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | - |
| USB порт: | - |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | 3 Thunderbolt 4 (USB-C) ports with support for: Charging, DisplayPort, Thunderbolt 5 (up to 120Gb/s), USB 4 (up to 120Gb/s); MagSafe 3 port |
| Аудио портове: | 3.5 mm headphone jack |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | SDXC card slot |
| Четец на пръстов отпечатък: | Touch ID |
| Web камера, MP: | 12MP Center Stage camera with support for Desk View, 1080p HD video recording |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация: | Без кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS: | - |
| Батерия, cell: | 72.4-watt-hour lithium-polymer battery, Up to 22 hours video streaming, Up to 14 hours wireless web, USB-C to MagSafe 3 Cable (2 m), 70W USB-C Power Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 31.3 x 22.1 x 1.6 cm |
| Цвят: | Silver |
| Покритие на корпуса: | Metal |
| Тегло, kg: | 1.60 kg |
| Лаптопи | |
| Процесор, серия: | Apple M5 Pro |
| Процесор: | Apple M5 Pro (15 core) 4.60 GHz, 16C GPU |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000 |
| Дисплей, inch: | 14.2 |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Дисплей, резолюция: | 3024x1964 |
| Дисплей, тип: | Liquid Retina XDR display |
| Оптично устройство: | Не |
| M.2 слот: | Не |
| Windows OS: | Не |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Тегло, kg: | 1.60 |
Apple 14-inch MacBook Pro: Apple M5 Pro chip with 15-core CPU and 16-core GPU
- Производител: Apple
- Код на продукта: MGDN4ZE/A
- Гаранция: 12 месеца
- SKU Code: 38740
- Наличност: В наличност
-
2,638.67€ (5,160.79лв.)
- Цена без ДДС: 2,198.89€ (4,300.65лв.)







