Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Лаптоп Apple MacBook Air 13.6: Apple M5 chip with 10-core CPU and 10-core GPU, 24GB, 1TB SSD - Sky Blue
| Серия: | Macbook Air |
| Софтуер: | macOS |
| Процесор, серия: | Apple M5 |
| Процесор: | Apple M5 (10 Core) 4.40 GHz, 10C GPU |
| Чипсет: | Apple M5 chip |
| Памет, GB: | 24GB unified memory |
| Памет, тип: | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000GB |
| Дисплей, inch: | 13.6" (34.54 cm), 500 nits |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | IPS |
| Дисплей, резолюция: | 2560x1664 |
| Честота на опресняване, Hz: | 60Hz |
| Дисплей, тип: | LED-backlit display |
| Видео карта, тип: | Intel HD Graphics |
| Видео карта, модел: | 10-core GPU |
| Видео карта, GB: | - |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | Four-speaker sound system, Three-mic array with directional beamforming, Support for Spatial Audio when playing music or video with Dolby Atmos on built-in speakers |
| Мрежа: | - |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth: | Bluetooth 6.0 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | - |
| USB порт: | - |
| HDMI порт: | - |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | Two Thunderbolt 4 (USB-C) ports with support for: Charging, DisplayPort, Thunderbolt 4 (up to 40Gb/s), USB 4 (up to 40Gb/s), MagSafe 3 charging port |
| Аудио портове: | 3.5 mm headphone jack |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | - |
| Четец на пръстов отпечатък: | - |
| Web камера, MP: | 12MP Center Stage camera with support for Desk View, 1080p HD video recording, Advanced image signal processor with computational video |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация: | Без кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS: | - |
| Батерия, cell: | Built-in 53.8-watt-hour lithium-polymer battery, Up to 18 hours video streaming, Up to 15 hours wireless web, 40W Dynamic Power Adapter with 60W Max, USB-C to MagSafe 3 Cable (2 m), Fast-charge capable with 70W USB-C Power Adapter or higher |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 30.4 x 21.5 x 1.1 cm |
| Цвят: | Blue |
| Покритие на корпуса: | Metal |
| Тегло, kg: | 1.23 kg |
| Лаптопи | |
| Процесор, серия: | Apple M5 |
| Процесор: | Apple M5 (10 Core) 4.40 GHz, 10C GPU |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000 |
| Дисплей, inch: | 13.6 |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Дисплей, резолюция: | 2560x1664 |
| Дисплей, тип: | LED-backlit display |
| Оптично устройство: | Не |
| M.2 слот: | Не |
| Windows OS: | Не |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Тегло, kg: | 1.23 |
Apple MacBook Air 13.6: Apple M5 chip with 10-core CPU and 10-core GPU
- Производител: Apple
- Код на продукта: MDHK4ZE/A
- Гаранция: 12 месеца
- SKU Code: 38444
- Наличност: В наличност
-
1,776.32€ (3,474.19лв.)
- Цена без ДДС: 1,480.27€ (2,895.16лв.)







