Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Дънна платка Asrock B760M-H2/M.2
| Серия: | B760M |
| Процесор: | Intel 1700 |
| Чипсет: | Intel B760 |
| BIOS: | 128Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI support |
| Памет: | DDR5 |
| Брой слотове: | 2 DIMM Slots, Max. capacity of system memory: 128GB |
| Аудио: | 7.1 CH HD Audio (Realtek ALC897 Audio Codec) |
| Безжична мрежа: | - |
| Конектори: | 24 pin ATX Power Connector, 8 pin 12V Power Connector, CPU Fan Connector |
| Слотове: | CPU: PCIe 4.0 x16 Slot (PCIE1); Chipset: 2 PCIe 3.0 x1 Slots |
| M.2 слот: | M.2 Socket (Key E), supports type 2230 WiFi/BT PCIe WiFi module |
| Интерфейс: | 2 Antenna Mounting Points, 2 HDMI, 4 USB 3.2 Gen1 Type-A, 2 USB 2.0, RJ-45 LAN, HD Audio Jacks: Line in / Front Speaker / Microphone |
| Софтуер: | ASRock Motherboard Utility (A-Tuning), ASRock Dragon 2.5G LAN Software, ASRock Polychrome SYNC |
| Операционна система: | Microsoft Windows 10 64-bit / 11 64-bit |
| Форм-фактор: | Micro ATX Form Factor: 24.4 x 20.1 cm |
| Специални функции: | Superb Productivity, 5+1+1 Power Phase, ASRock Intel 4-Layer Memory POOL (Planes on Outer Layers) Technology, ASRock Auto Driver Installer |
| Дънни платки | |
| CPU Socket | Intel 1700 |
| Чипсет | Intel B760 |
Asrock B760M-H2/M.2
- Производител: ASROCK
- Код на продукта: 90-MXBN00-A0UAYZ
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 20030
- EAN: 4710483944215
- Наличност: В наличност
-
98.12€ (191.91лв.)
- Цена без ДДС: 81.77€ (159.93лв.)







