Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Характеристики
| Display Type: | LCD |
| Type of Matrix: | IPS |
| Diagonal Length: | 27" |
| Viewable Display Diagonal Length: | 27" |
| Pitch Type: | Dot Pitch |
| Pitch Width: | 0.3108 mm |
| Color Support: | 1.07B |
| Maximum Resolution: | 1920x1080 |
| Maximum Video Refresh Rate @ Max. Resolution: | 180 Hz |
| Maximum Horizontal Scan Frequency: | 255 kHz |
| Minimum Horizontal Scan Frequency: | 30 kHz |
| Maximum Vertical Scan Frequency: | 180 Hz |
| Minimum Vertical Scan Frequency: | 48 Hz |
| Image Brightness: | 450 cd/m² |
| Image Contrast: | 1 000 : 1 |
| Image Max. H-View Angle: | 178 ° |
| Image Max. V-View Angle: | 178 ° |
| Response Time: | 1 ms |
| Screen Treatment: | Anti-Glare |
| Image Aspect Ratio: | 16:9 |
| Ergonomic Features: | Tilt |
| Display Features: | Full HD, Flicker-free Technology, AMD FreeSync Technology, Low Blue Light, HDR 400 |
| Gamut: | sRGB 123%, DCI-P3 94% |
| Speaker Form Factor: | Integrated |
| Audio Output Mode: | Stereo |
| Output Power per Channel: | 2 W |
| Output Power: | 4 W |
| HDMI: | 2 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort: | 1 |
| Headphones: | 1 (3.5-mm minijack) |
| Power Device Type: | Power Supply |
| Maximum Power Consumption: | 42 W |
| Power Consumption Stand By/Sleep: | 0.5 W |
| Cable Included: | Power Cable, HDMI Cable, DisplayPort Cable |
| Included Accessories: | Quick Start Guide |
| Mounting Capability: | Desktop/Wallmount |
| Flat Display Mounting Interface: | 100x100mm |
| Monitor Compliant Standards: | VESA FDMI |
| External Color: | Black |
| Depth (mm): | 53 mm |
| Height (mm): | 368 mm |
| Width (mm): | 613 mm |
| Nominal Weight: | 3.78 kg |
| Depth (mm): | 193 mm |
| Height (mm): | 434 mm |
| Width (mm): | 613 mm |
| Weight: | 4.5 kg |
| Warranty Products Returnable: | Yes |
| Warranty Term (month): | 36 month(s) |
| Warranty Validation Criteria: | Serial Number |
| Pack Length (mm): | 613 mm |
| Pack Width (mm): | 435 mm |
| Pack Height (mm): | 193 mm |
| Pack Weight Brutto (kg): | 7.15 kg |
| Pack Weight Netto (kg): | 4.5 kg |
| Pieces in pack: | 1 |
| Box Weight Brutto (kg): | 200 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton: | 4.5 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic: | 4.5 kg |
| Packs in Box: | 28 |
| Package Type: | Retail |
| EAN Code: | 4710483946189 |
Asrock Gaming Monitor, 27" FHD
- Производител: ASROCK
- Код на продукта: PG27FFT1A
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 35581
- Наличност: В наличност
-
130.66€ (255.54лв.)
- Цена без ДДС: 108.88€ (212.95лв.)







