Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Характеристики
| Чипсет на дънната платка: | Intel H670 |
| Процесор: | Intel 12th Gen Processors Intel 13th Gen Processors |
| Цокъл на процесора: | Socket 1700 |
| Архитектура: | Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Hybrid Technology |
| Макс. брой инсталирани процесори: | 1 |
| Тип паметта: | DDR4 SDRAM |
| Форм фактор на паметта: | DIMM 288-pin |
| Скорост/честота на паметта: | 3200MHz(PC4-25600) |
| Максимално количество на инсталирана памет: | 128 GB |
| Общ брой слотове за памет: | 4 |
| Предлага метод за проверка за грешки: | non-ECC |
| Характеристики на паметта: | Two DDR Channels Небуферирана XMP 2.0 |
| Support: | Wi-Fi Controller: 1 x M.2 (Key E) |
| Вграден: | Storage Controller: Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, Ниво 5 SATA III-600 (4) Storage Controller: Supports: Ниво 0, Ниво 1 PCI Express 4.0 x4 (1 x M.2 (Key M)) Storage Controller: Supports: Ниво 0, Ниво 1 PCIe 4.0 x4/SATA (1 x M.2 (Key M)) |
| Вграден видео контролер: | Да |
| Аудио интегрирано: | Да |
| Разположение на устройството: | Вграден |
| Аудио чипсет: | Realtek ALC897 |
| Тип аудио изход: | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти: | High Definition Audio Nahimic Audio |
| LAN интегриран: | Да |
| Чипсет на мрежова карта: | Intel i219V |
| Поддържани протоколи за обмен на данни: | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| PCI Express 4.0 x16: | 1 |
| PCI Express 3.0 x16: | 1 |
| PCI Express 3.0 x1: | 1 |
| HDMI: | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2: | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 1: | 4 (USB 3.2 (type A)) |
| LAN: | 1 (RJ-45) |
| Аудио интерфейс: | 3 (3.5 мм мини жак) |
| BIOS характеристики: | SMBIOS 2.7 Support ACPI 6.0 Compliance Wake Up Events 128Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI Support |
| Събуждане/сън: | Wake on LAN |
| Дънна платка - характеристики: | AMD CrossFire technology |
| Поддържана операционна система: | Microsoft Windows 10 64-bit Microsoft Windows 11 64-bit |
| Включени кабели: | 2 x SATA cables |
| Включени аксесоари: | I/O Shield CD, Software Ръководство за употреба Screws |
| Форм фактор: | Micro ATX |
| Височина: | 244 мм |
| Ширина: | 244 мм |
| Гаранционни продукти - подлежащи на връщане: | Да |
| Гаранционни условия (месец): | 24 мес. |
| Критерии за валидност на гаранцията: | Сериен номер |
| Дълбочина на пакета (мм): | 275 мм |
| Широчина на пакет (мм): | 260 мм |
| Височина на пакет (мм): | 60 мм |
| Тегло на пакет - Бруто (кг): | 1.275 |
| Тегло на пакет - Нето (кг): | 0.732 кг |
| Брой в пакет: | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг): | 25.95 кг |
| Retail Packaging Net Weight Carton: | 0.01 кг |
| Retail Packaging Net Weight Plastic: | 0.01 кг |
| Пакети в кашон: | 20 |
| Тип пакет: | С опаковка |
| EAN код: | 4710483936555 |
ASRock MB INTEL H670/4DDR4/4SATA3
- Производител: ASROCK
- Код на продукта: H670M PRO RS
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 34249
- Наличност: В наличност
-
93.73€ (183.32лв.)
- Цена без ДДС: 78.11€ (152.77лв.)







