Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Характеристики
| Тип на екрана: | LCD |
| Вид матрица: | IPS |
| Дължина на диагонала на екрана: | 27" |
| Големина на използваната част от екрана: | 27" |
| Тип на резбата: | Dot Pitch |
| Големина на точката: | 0.3108 мм |
| Поддържани цветове: | 16.7M |
| Максимална резолюция: | 1920x1080 |
| Максимална скорост на видео-опресняване: | 520 Hz |
| Максимална честота на хоризонтално сканиране: | 577.16 kHz |
| Минимална честота на хоризонтално сканиране: | 15 kHz |
| Максимална вертикална честота на сканиране: | 520 Hz |
| Минимална вертикална честота на сканиране: | 60 Hz |
| Яркост: | 400 cd/m^2 |
| Контраст: | 1 000 : 1 |
| Макс. хоризонтален ъгъл: | 178 ° |
| Макс. вертикален ъгъл: | 178 ° |
| Време за реакция: | 1 ms |
| Обработка на екрана: | Anti-Glare |
| Изображение - съотношение на размерите: | 16:9 |
| Ергономични функции: | Наклон |
| Характеристики на дисплея: | Full HD, Flicker-free Technology, Low Blue Light, HDR 400, AMD FreeSync Premium |
| Цветова гама: | sRGB 123%, DCI-P3 94% |
| Формат на говорителите: | Вграден |
| Тип аудио изход: | Стерео |
| Изходна мощност на канал: | 2 W |
| Изходна мощност: | 4 W |
| HDMI: | 2 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort: | 1 |
| Слушалки: | 1 (3.5 мм мини жак) |
| USB 3.2 Gen 1: | 2 (USB 3.2 (type A)); 1 (USB 3.2 (type B)) |
| Тип захранване: | Захранващ модул |
| Максимална входна честота: | 60 Hz |
| Максимално входно напрежение: | 240 V |
| Минимална входна честота: | 50 Hz |
| Минимално входно напрежение: | 100 V |
| Максимална консумирана енергия: | 68 W |
| Консумирана енергия в режим на готовност: | 0.5 W |
| Вградени устройства: | Wi-Fi Adapter |
| Включени кабели: | Захранващ кабел, HDMI кабел, DisplayPort кабел |
| Включени аксесоари: | Ръководство за употреба |
| Видове монтаж: | Десктоп/За монтаж на стена |
| Монтажни възможности на плосък панел: | 100x100mm |
| Съвместими стандарти за монитор: | VESA FDMI |
| Външен цвят: | Черен |
| Дълбочина: | 56 мм |
| Височина: | 366 мм |
| Ширина: | 614 мм |
| Номинално тегло: | 5.35 кг |
| Дълбочина: | 237 мм |
| Височина: | 460 мм |
| Ширина: | 614 мм |
| Тегло: | 5.8 кг |
| Гаранционни продукти - подлежащи на връщане: | Да |
| Гаранционни условия (месец): | 24 мес. |
| Критерии за валидност на гаранцията: | Сериен номер |
| Дълбочина на пакета (мм): | 614 мм |
| Широчина на пакет (мм): | 460 мм |
| Височина на пакет (мм): | 237 мм |
| Тегло на пакет - Бруто (кг): | 7.4 |
| Тегло на пакет - Нето (кг): | 5.8 кг |
| Брой в пакет: | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг): | 7.4 кг |
| Retail Packaging Net Weight Carton: | 5.8 кг |
| Retail Packaging Net Weight Plastic: | 5.8 кг |
| Пакети в кашон: | 1 |
| Тип пакет: | С опаковка |
| EAN код: | 4710483947186 |
Asrock PG27FFX1B Gaming Monitor, 27" FHD
- Производител: ASROCK
- Код на продукта: PG27FFX1B
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 16971
- Наличност: В наличност
-
343.28€ (671.41лв.)
- Цена без ДДС: 286.07€ (559.50лв.)







