Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Power Consumption: | 14.85W |
| Aspect Ratio: | 16:10 |
| Screen size: | 24.1" |
| Features: | Trace Free Technology;SPLENDID Technology;Color Temp. Selection;QuickFit;HDCP;VRR Technology;DisplayWidget;Low Blue Light, Eye Care+ Technology;ASUS Power Sync |
| Screen type: | IPS/ LED/ Anti-Glare |
| Refresh rate: | 100Hz |
| Screen Resolution: | 1920x1200 |
| Pixel Pitch: | 0.270mm |
| Brightness: | 350cd/㎡ |
| Color Gamut: | 100% sRGB |
| Color Saturation: | 16.7M |
| Contrast: | 1500:1 |
| Response Time: | 5ms(GTG) |
| Viewing Angle: | 178°/ 178° |
| Signal Frequency: | 30~130 KHz (H) / 48~100 Hz (V) |
| I/O: | USB-C x 1 (DP Alt Mode);DisplayPort 1.4 x 2 (Daisy Chain);HDMI(v1.4) x 1;USB Hub : 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A;Earphone Jack;USB-C Power Delivery : 96W;RJ45 |
| Audio: | Speaker 2Wx2 |
| Mechanical Design: | Tilt : Yes (+35° ~ -5°);Swivel : Yes (+180° ~ -180°);Pivot : Yes (+90° ~ -90°);Height Adjustment : 0~130mm;VESA Wall Mounting : 100x100mm;Kensington Lock : Yes |
| Weight: | 5.8 kg |
| Dimensions: | 53.18 x 47.31 x 21.12 cm |
| Сайт на производителя: | https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/business/be248cfn/ |
| Разширено търсене: | ASUS 24 WUXGA 100Hz IPS 5ms 16:10 HDMI DP D-SUB USB USB-C LAN AUDIO FFREE PIVOT SWIVEL |
ASUS 24.1 BE248CFN
- Производител: Asus
- Код на продукта: 4711387649251 / 90LM0AJ0-B02K70
- Гаранция: 36 Months
- SKU Code: 34811
- Наличност: В наличност
-
247.96€ (484.96лв.)
- Цена без ДДС: 206.63€ (404.13лв.)













