Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Power Consumption: | Power Consumption : <27W;Power Saving Mode : <0.5W;Power Off Mode : <0.3W;Voltage : 100-240V, 50/60Hz |
| Aspect Ratio: | 21:9 |
| Screen size: | 34" |
| Screen type: | VA/ LED/ Anti-Glare |
| Refresh rate: | 180Hz |
| Screen Resolution: | 3440x1440 |
| Pixel Pitch: | 0.232mm |
| Brightness: | 400 cd/㎡ |
| Color Gamut: | 125% |
| Curvature: | 1500R |
| Color Saturation: | 16.7M |
| Contrast: | 4000:1 |
| Response Time: | 1ms(GTG) |
| Viewing Angle: | 178°/ 178° |
| Signal Frequency: | Digital Signal Frequency : HDMI: 30~149 KHz (H) / 48~100Hz (V);DP: 267~267 KHz (H) / 48~180Hz (V) |
| I/O: | DisplayPort 1.4 x 2 (HBR3);HDMI(v2.0) x 2;USB Hub : 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A;Earphone Jack : Yes |
| Audio: | Speaker: 2Wx2 |
| Mechanical Design: | Tilt : Yes (+20° ~ -5°);Swivel : Yes (+10° ~ -10°);Height Adjustment : 0~130mm;VESA Wall Mounting : 100x100mm;Kensington Lock : Yes;1/4" Tripod Socket : Yes |
| Weight: | 8.1 kg |
| Dimensions: | 80.8 x 54.1 x 25.0 cm |
| Сайт на производителя: | https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/tuf-gaming/tuf-gaming-vg34vql3a/ |
ASUS 34 TUF GAMING VG34VQL3A
- Производител: Asus
- Код на продукта: ASUS 34 TUF GAM VG34VQL3A CURV
- SKU Code: 37907
- Наличност: В наличност
-
350.27€ (685.06лв.)
- Цена без ДДС: 291.89€ (570.88лв.)










