Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Power Consumption: | Power Consumption : <47W*;Power Saving Mode : <0.5W;Voltage : 100-240V, 50/60Hz |
| Aspect Ratio: | 32:9 |
| Screen size: | 49" |
| Features: | GamePlus;Game Visual;VRR Technology;DisplayWidget;GameFast Input technology;Shadow Boost |
| Screen type: | VA/ Anti-Glare |
| Refresh rate: | 144Hz |
| Screen Resolution: | 3840x1080 |
| Pixel Pitch: | 0.311mm |
| Brightness: | 450cd/㎡ |
| Color Gamut: | 90% DCI-P3;125% sRGB |
| Curvature: | 1800R |
| Color Saturation: | 1073.7M (10 bit) |
| Contrast: | 3000:1 |
| Response Time: | 4ms(GTG) |
| Viewing Angle: | 178°/ 178° |
| Signal Frequency: | Digital Signal Frequency : 30~167 KHz(H) / 48~144Hz(V) |
| I/O: | DisplayPort 1.2 x 1;HDMI (v2.0)x 2;Earphone jack : Yes;USB Hub : 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Audio: | Speaker: 5Wx2 |
| Mechanical Design: | Tilt : Yes (+20° ~ -5°);Swivel : Yes (+16° ~ -16°);Height Adjustment : 0~120mm;VESA Wall Mounting : 100x100mm;Kensington Lock : Yes |
| Weight: | 13.3 kg |
| Dimensions: | 119.33 x 52.91 x 34.47 cm |
| Сайт на производителя: | https://rog.asus.com/us/monitors/above-34-inches/rog-strix-xg49vq-model/ |
ASUS 49 ROG STRIX XG49VQ
- Производител: Asus
- Код на продукта: ASUS 49 ROG STRIX XG49VQ CURVE
- SKU Code: 37908
- Наличност: В наличност
-
944.62€ (1,847.51лв.)
- Цена без ДДС: 787.18€ (1,539.60лв.)








