Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Features: | System diagnosis;Battery health charging;Fan Profile;Splendid;Tru2Life;Function key lock;WiFi SmartConnect;TaskFirst;Live update;AI Noise Canceling |
| Manufacturer: | ASUS |
| Screen size: | 15.6" |
| Power Adapter: | TYPE-C, 45W AC Adapter, Output: 20V DC, 2.25A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Screen Resolution: | FHD (1920 x 1080) |
| Memory size: | 8GB |
| Memory type: | LPDDR5 on board |
| CPU Model: | AMD Ryzen 3 7320U Processor 2.4GHz (6MB Cache, up to 4.1GHz, 4 cores, 8 Threads) |
| Graphics: | AMD Radeon Graphics |
| SSD: | 512GB |
| Disk Specifications: | M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD |
| Interface: | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps);1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (data speed up to 5Gbps);1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for power delivery (data speed up to 5Gbps);1x HDMI 1.4;1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Camera: | 720p HD camera ; With privacy shutter |
| OS: | None |
| Audio: | SonicMaster;Built-in speaker;Built-in array microphone;with Cortana voice-recognition support |
| Expansion Slots: | 1x M.2 2280 PCIe 3.0x2 |
| Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 1x1 |
| Security: | Fingerprint sensor integrated with Touchpad;McAfee;BIOS Booting User Password Protection;Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Battery: | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Keyboard: | Backlit Chiclet Keyboard;Precision touchpad |
| Dimensions: | 36.03 x 23.25 x 1.79 ~ 1.79 cm |
| Weight: | 1.63 kg |
| Сайт на производителя: | https://www.asus.com/ |
ASUS E1504FA-BQ2339
- Производител: Asus
- Код на продукта: 4711636060486 / 90NB0ZR2-M03WN0
- Гаранция: 24 Months
- SKU Code: 37155
- Наличност: В наличност
-
411.98€ (805.77лв.)
- Цена без ДДС: 343.32€ (671.47лв.)












