Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Лаптоп Asus ExpertBook B1,B1503CVA-S77087,Intel i5-13420H 2.1 GHz (12MB Cache, up to 4.6 GHz, 8 cores, 12 Threads), 15.6" FHD IPS(1920x1080) AG, Intel UHD Graphics, DDR4 16GB ( 16GB DDR5 on board ). (1 slot free), 512GB M.2 G4, Wi-Fi 6. Bluetooth 5.4,VGA,HDMI
| Серия: | ExpertBook |
| Софтуер: | No OS |
| Процесор, серия: | Intel Core i5 |
| Процесор: | Intel Core i5-13420H 3.40 GHz, 12 MB cache |
| Памет, GB: | 16GB on board |
| Памет, слотове: | 2 SO-DIMM slots |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 512GB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 |
| Дисплей, inch: | 15.6" (39.62 cm), 300nits |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | IPS |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1080 |
| Честота на опресняване, Hz: | 60Hz |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Видео карта, тип: | Intel HD Graphics |
| Видео карта, модел: | Intel Graphics |
| Видео карта, GB: | - |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | Audio by Dirac, Built-in speaker, Built-in array microphone |
| Мрежа: | Gigabit Ethernet |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | 1 M.2 2230 PCIe 4.0x4, 1 M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| USB порт: | 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2 USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | - |
| Аудио портове: | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | - |
| Четец на пръстов отпечатък: | - |
| Web камера, MP: | 720p HD camera With privacy shutter |
| Клавиатура, тип: | Full-sized Keyboard |
| Кирилизация: | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | Kensington Nano Security Slot, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Windows OS: | - |
| Батерия, cell: | 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion, 65W AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 36.0 x 23.2 x 2.0 cm |
| Цвят: | Grey |
| Покритие на корпуса: | Plastic |
| Тегло, kg: | 1.69 kg |
| Лаптопи | |
| Процесор, серия: | Intel Core i5 |
| Процесор: | Intel Core i5-13420H 3.40 GHz, 12 MB cache |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 512 |
| Дисплей, inch: | 15.6 |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1080 |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Оптично устройство: | Не |
| M.2 слот: | Да |
| Windows OS: | Не |
| Клавиатура, тип: | Full-sized Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Тегло, kg: | 1.69 |
Asus ExpertBook B1
- Производител: Asus
- Код на продукта: 90NX0801-M09BN0
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 38070
- EAN: 4711636378673
- Наличност: В наличност
-
798.30€ (1,561.34лв.)
- Цена без ДДС: 665.25€ (1,301.12лв.)
Свързани продукти
Asus NEREUS_Carry Bag 16"
Чанта Asus NEREUS_Carry Bag 16", Black Предназначен за:Лаптопи За продукти с размери:16" (40.64 cm) ..
11.59€ (22.67лв.) Цена без ДДС: 9.66€ (18.89лв.)
Microsoft Windows 11 Home 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD
Програмен продукт с лицензен стикер Microsoft Windows 11 Home 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD Версия:..
142.51€ (278.73лв.) Цена без ДДС: 118.76€ (232.27лв.)











