Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Лаптоп Asus ExpertBook P5405CSA-NZ0856,Ultra 7 258V 32GB 2.2 GHz (12MB Cache, up to 4.8 GHz, 8 cores),14" WQXGA (2560 x 1600) 16:10,AG, 144 Mhz,DDR5X 32GB ( on board ),1TB M.2 G4, Wi-Fi 6E. Bluetooth 5.4,VGA,HDMI, No OS, Grey
| Серия: | ExpertBook |
| Софтуер: | No OS |
| Процесор, серия: | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор: | Intel Core Ultra 7 258V 2.20 GHz, 12 MB cache |
| Памет, GB: | 32GB onboard |
| Памет, слотове: | Not Available |
| Памет, тип: | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000GB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 |
| Дисплей, inch: | 14.0" (35.56 cm), 400 nits |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | - |
| Дисплей, резолюция: | 2560x1600 |
| Честота на опресняване, Hz: | 144Hz |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Видео карта, тип: | Intel HD Graphics |
| Видео карта, модел: | Intel Arc Graphics |
| Видео карта, GB: | - |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | Dolby Atmos, Smart Amp Technology, Built-in array microphone |
| Мрежа: | - |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | 1 M.2 2230 PCIe 4.0x4, M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| USB порт: | 2 USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | 2 Thunderbolt 4, compliant with USB4, supports display / power delivery |
| Аудио портове: | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | - |
| Четец на пръстов отпечатък: | - |
| Web камера, MP: | 1080p FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация: | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | Kensington Nano Security Slot, Trusted Platform Module (TPM) |
| Windows OS: | - |
| Батерия, cell: | 63WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion, TYPE-C, 65W AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 31.2 x 22.3 x 1.6 cm |
| Цвят: | Grey |
| Покритие на корпуса: | Metal |
| Тегло, kg: | 1.29 kg |
| Лаптопи | |
| Процесор, серия: | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор: | Intel Core Ultra 7 258V 2.20 GHz, 12 MB cache |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000 |
| Дисплей, inch: | 14 |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Дисплей, резолюция: | 2560x1600 |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Оптично устройство: | Не |
| M.2 слот: | Да |
| Windows OS: | Не |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Тегло, kg: | 1.29 |
Asus ExpertBook P5405CSA-NZ0856
- Производител: Asus
- Код на продукта: 90NX0861-M015P0
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 38442
- Наличност: В наличност
-
1,225.40€ (2,396.68лв.)
- Цена без ДДС: 1,021.17€ (1,997.23лв.)
Свързани продукти
Microsoft Windows 11 Home 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD
Програмен продукт с лицензен стикер Microsoft Windows 11 Home 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD Версия:..
142.51€ (278.73лв.) Цена без ДДС: 118.76€ (232.27лв.)









