Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Manufacturer: | ASUS |
| Screen size: | 14" |
| Power Adapter: | Rectangle Conn, 200W AC Adapter, Output: 20V DC, 10A, 200W, Input: 100-240V AC, 50/60Hz universal |
| Screen Resolution: | 2880 x 1800 |
| Memory size: | 32GB |
| Memory type: | LPDDR5X 8000 on board(Actual memory speeds may vary by CPU configuration.);Total System Memory: LPDDR5X 32GB;Memory Max.: 32GB |
| CPU Model: | AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 Processor 2.0GHz (36MB Cache, up to 5.1GHz, 12 cores, 24 Threads); AMD XDNA™ NPU up to 50TOPS |
| Graphics: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Laptop GPU 12GB GDDR7 |
| SSD: | 1TB |
| Disk Specifications: | PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD |
| Interface: | 1x Type-C USB 4 with support for DisplayPort / power delivery (data speed up to 40Gbps);1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort / power delivery / G-SYNC (data speed up to 10Gbps);2x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps);1x card reader (microSD) (UHS-II);1x HDMI 2.1 FRL |
| Camera: | 1080P FHD IR Camera for Windows Hello |
| OS: | Windows 11 Home;1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required |
| Audio: | 1x 3.5mm Combo Audio Jack;Built-in 3-microphone array;Built-in 3-microphone array;4-speaker (dual force woofer) system with Smart Amplifier Technology, 2 Tweeters;AI noise-canceling technology;Dolby Atmos;Hi-Res certification (for headphone);Smart Amp Technology |
| Expansion Slots: | 1x M.2 PCIe |
| Bluetooth: | 5.4 |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2+Bluetooth |
| Security: | BIOS Administrator Password and User Password Protection;Pluton Security Processor;Secured-core PC (Level 3) |
| Battery: | 73WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Keyboard: | Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB;With Copilot key_x000D_ |
| Dimensions: | 31.1 x 22.0 x 1.59 ~ 1.83 cm |
| Weight: | 1.57 Kg |
| Сайт на производителя: | https://www.asus.com/ |
ASUS GA403WR-QS092W
- Производител: Asus
- Код на продукта: 4711387990988 / 90NR0M53-M007P0
- Гаранция: 24 месеца хардуер, 12 месеца батерия
- SKU Code: 35929
- Наличност: В наличност
-
3,379.48€ (6,609.68лв.)
- Цена без ДДС: 2,816.23€ (5,508.07лв.)










