Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Мишка Asus ROG Harpe Ace Aim Lab Edition Gaming Mouse, 54 g Ultra-Lightwieght, Connectivity (2.4GHz RF, Bluetooth, Wired), 36K DPI Sensor, 5 Programmable Buttons, ROG SpeedNova, Esports & FPS Gaming
| Предназначен за: | Настолни компютри |
| Тип на свързване: | Wireless |
| Интерфейс: | USB 2.0 (TypeC to TypeA), Bluetooth 5.1, RF 2.4GHz |
| Резолюция, dpi: | 36000 dpi |
| Сензор, тип: | ROG AimPoint |
| Брой бутони: | 5 |
| Програмируеми бутони: | 5 programmable buttons |
| Подсветка: | - |
| Размери (Ш, Д, В), mm: | 128 x 64 x 40 mm |
| Цвят: | White |
| Тегло, g: | 54g (without cable and USB dongle) |
| Други: | Li-Ion Battery, Battery Life: 90 hours without lighting, 79 hours with default lighting(Breathing) |
Asus ROG Harpe Ace Aim Lab Edition Gaming Mouse
- Производител: Asus
- Код на продукта: 90MP02W0-BMUA10
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 16055
- EAN: 4711387136560
- Наличност: В наличност
-
107.38€ (210.01лв.)
- Цена без ДДС: 89.48€ (175.01лв.)












