Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Manufacturer: | ASUS |
| Interface: | 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen1 |
| Frequency: | 2.4 GHz / 5 GHz / 6GHz |
| VPN Support: | Instant Guard;VPN Client L2TP;VPN Client Open VPN;VPN Client PPTP;VPN Client WireGuard;VPN Server IPSec;VPN Server Open VPN;VPN Server PPTP;VPN Server WireGuard;VPN Fusion |
| Security: | WiFi Encryption: WPA/WPA2/WPA3 Personal/Enterprise;Open System & OWE; WPS;Let's Encrypt;DNS-over-TLS;SSH;Security Scan;NAT Passthrough: PPTP;L2TP;IPSec;RTSP;H.323;SIP Passthrough;PPPoE relay |
| Power Supply: | External power adapter |
| Protocol: | PPTP;L2TP;PPPoE;DHCP;DDNS |
| Other: | Memory: 2 GB;LAN: 7 x 1000 Mbps;WAN: 2 x 1000 Mbps |
| Dimensions: | 350.41 x 350.41 x 220.6 mm |
| Сайт на производителя: | https://webshop.asus.com/se-en/90IG08F0-MO9A0V/ROG-Rapture-GT-BE98 |
ASUS ROG RAPTURE GT-BE98
- Производител: Asus
- Код на продукта: 4711387079461 / 90IG08F0-MO9A0V
- SKU Code: 37935
- Наличност: В наличност
-
562.32€ (1,099.80лв.)
- Цена без ДДС: 468.60€ (916.50лв.)










