Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Лаптоп Asus ROG Zephyrus 16,GU605CW-QR092XIntel Ultra 9 285H 2.9 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 16 cores, 16 Threads),16.0 OLED WQXGA (2560X1600) 16:10 400nits(HDR 500nits) Glare , 240 Hz,LPDDR5X 64GB ( onbd) ,2TB G4,RTX5080 16GB,Wi-Fi 7 ,Backlit Chiclet Kbd
| Серия: | Gaming |
| Софтуер: | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия: | Intel Core Ultra 9 |
| Процесор: | Intel Core Ultra 9 285H 2.70 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB: | 64GB 7467MHz onboard |
| Памет, слотове: | Up to 64GB |
| Памет, тип: | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 2000GB PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| Дисплей, inch: | 16.0" (40.64 cm), 500 nits |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | OLED |
| Дисплей, резолюция: | 2560x1600 |
| Честота на опресняване, Hz: | 240Hz |
| Дисплей, тип: | Glare |
| Видео карта, тип: | Еxternal |
| Видео карта, модел: | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
| Видео карта, GB: | 16GB GDDR7 |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | 4-speaker (dual-force woofer) system with Smart Amplifier Technology, 2 Tweeters, Built-in 3-microphone array, AI noise-canceling technology, Dolby Atmos, Hi-Res certification (for headphone), Smart Amp Technology |
| Мрежа: | - |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2 |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | 2 M.2 slots support either SATA or NVMe |
| USB порт: | 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort / power delivery / G-SYNC, 2 USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | 1 Thunderbolt 4 with support for DisplayPort / power delivery |
| Аудио портове: | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | SD card reader |
| Четец на пръстов отпечатък: | - |
| Web камера, MP: | 1080P FHD IR Camera for Windows Hello |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация: | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS: | yes |
| Батерия, cell: | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, 240W AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 35.4 x 24.6 x 1.7 cm |
| Цвят: | Grey |
| Покритие на корпуса: | Plastic |
| Тегло, kg: | 1.95 kg |
| Лаптопи | |
| Процесор, серия: | Intel Core Ultra 9 |
| Процесор: | Intel Core Ultra 9 285H 2.70 GHz, 24 MB cache |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 2000 |
| Дисплей, inch: | 16 |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Дисплей, резолюция: | 2560x1600 |
| Дисплей, тип: | Glare |
| Оптично устройство: | Не |
| M.2 слот: | Да |
| Windows OS: | Да |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Тегло, kg: | 1.95 |
Asus ROG Zephyrus 16
- Производител: Asus
- Код на продукта: 90NR0LX5-M00950
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 34324
- EAN: 4711387951064
- Наличност: В наличност
-
4,723.07€ (9,237.52лв.)
- Цена без ДДС: 3,935.89€ (7,697.93лв.)










