Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Лаптоп Asus TUF F16 FA607NUG-RL117,AMD Ryzen 7 ( R7 6C H) 16.0 WUXGA(1920X1200) 16:10 Bend+300nits AG,144 Hz,16GB DDR5 4800 Mhz(2*8),512 GB M.2 SSD,RTX 4050 6GB GDDR6,Wi-Fi 6(802.11ax),Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB, no OS, Mecha Gray
| Серия: | Gaming |
| Софтуер: | No OS |
| Процесор, серия: | AMD Ryzen 7 |
| Процесор: | AMD Ryzen 7 7445HS 3.55 GHz, 22 MB cache |
| Памет, GB: | 16GB 4800MHz (2x8GB) |
| Памет, слотове: | up to 64GB, 2 SO-DIMM slots |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 512GB PCIe 3.0 NVMe M.2 |
| Дисплей, inch: | 16.0" (40.64 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | IPS |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1200 |
| Честота на опресняване, Hz: | 144Hz |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Видео карта, тип: | Еxternal |
| Видео карта, модел: | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Видео карта, GB: | 6GB GDDR6 |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | 2-speaker system, Built-in array microphone |
| Мрежа: | 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | 2 M.2 PCIe |
| USB порт: | 1 Type-C USB 4 with support for DisplayPort / power delivery, 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort / power delivery / G-SYNC, 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | - |
| Аудио портове: | .5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | - |
| Четец на пръстов отпечатък: | - |
| Web камера, MP: | 720P HD camera |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация: | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | Trusted Platform Module (Firmware TPM), Kensington Security Slot |
| Windows OS: | - |
| Батерия, cell: | 56WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, 240W AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 35.4 x 25.1 x 2.7 cm |
| Цвят: | Grey |
| Покритие на корпуса: | Plastic |
| Тегло, kg: | 2.20 kg |
| Лаптопи | |
| Процесор, серия: | AMD Ryzen 7 |
| Процесор: | AMD Ryzen 7 7445HS 3.55 GHz, 22 MB cache |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 512 |
| Дисплей, inch: | 16 |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1200 |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Оптично устройство: | Не |
| M.2 слот: | Да |
| Windows OS: | Не |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Тегло, kg: | 2.20 |
Asus TUF F16 FA607NUG-RL117
- Производител: Asus
- Код на продукта: 90NR0MU3-M00A10
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 12810
- EAN: 4711636145046
- Наличност: В наличност
-
1,106.41€ (2,163.95лв.)
- Цена без ДДС: 922.01€ (1,803.29лв.)
Свързани продукти
Microsoft Windows 11 Home 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD
Програмен продукт с лицензен стикер Microsoft Windows 11 Home 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD Версия:..
142.51€ (278.73лв.) Цена без ДДС: 118.76€ (232.27лв.)











