Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Лаптоп Asus TUF F16 FX608JMI-TU266, Intel i7 14650HX 2.2 GHz (30MB Cache, up to 5.2 GHz, 16 cores, 24 Threads) 16.0 WUXGA(WU) 1920X1200 16:10 Bend+300nits Anti-Glare sRGB 100% Wide View, AG,144 Hz,32GB DDR5 5600 so-dim ,1TB PCIe 4.0,RTX 5060 8GB GDDR6, Wi-Fi 6
| Серия: | Gaming |
| Софтуер: | No OS |
| Процесор, серия: | Intel Core i7 |
| Процесор: | Intel Core i7-14650HX 2.20 GHz, 30 MB cache |
| Чипсет: | Intel HM770 Express Chipsets |
| Памет, GB: | 32GB 5600MHz (2x16GB) |
| Памет, слотове: | Up to 64GB, 2 SO-DIMM slots |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000GB PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| Дисплей, inch: | 16.0" (40.64 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | IPS |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1200 |
| Честота на опресняване, Hz: | 144Hz |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Видео карта, тип: | Еxternal |
| Видео карта, модел: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Видео карта, GB: | 8GB GDDR7 |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | 2-speaker system, AI noise-canceling technology, Dolby Atmos, Hi-Res certification (for headphone), Support Microsoft Cortana near field/far field |
| Мрежа: | 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | 2 M.2 slots support either SATA or NVMe |
| USB порт: | 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C, 3 USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | - |
| Аудио портове: | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | - |
| Четец на пръстов отпечатък: | - |
| Web камера, MP: | 1080P FHD IR Camera for Windows Hello |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация: | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS: | - |
| Батерия, cell: | 70WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, 200W AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 35.4 x 26.9 x 2.73 cm |
| Цвят: | Grey |
| Покритие на корпуса: | Plastic |
| Тегло, kg: | 2.20 kg |
| Лаптопи | |
| Процесор, серия: | Intel Core i7 |
| Процесор: | Intel Core i7-14650HX 2.20 GHz, 30 MB cache |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000 |
| Дисплей, inch: | 16 |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1200 |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Оптично устройство: | Не |
| M.2 слот: | Да |
| Windows OS: | Не |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Тегло, kg: | 2.20 |
Asus TUF F16 FX608JMI-TU266
- Производител: Asus
- Код на продукта: 90NR0NB1-M00HA0
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 39183
- EAN: 4711636488860
- Наличност: В наличност
-
1,895.66€ (3,707.60лв.)
- Цена без ДДС: 1,579.72€ (3,089.66лв.)









