Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Лаптоп Asus TUF FA506NCG-HN207,AMD Ryzen 7 ( R7 6C H) 15.6" FHD (1920x1080)144 Hz,16GB DDR5 4800(2*8), 1 TB M.2 SSD,RTX 3050 4GB GDDR6,Wi-Fi 6(802.11ax),Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB, no OS, Graphite Black
| Серия: | Gaming |
| Софтуер: | No OS |
| Процесор, серия: | AMD Ryzen 7 |
| Процесор: | AMD Ryzen 7 7445HS 3.55 GHz, 22 MB cache |
| Чипсет: | AMD |
| Памет, GB: | 16GB 4800MHz (2x8GB) |
| Памет, слотове: | up to 64GB, 2 SO-DIMM slots |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000GB PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| Дисплей, inch: | 15.6" (39.62 cm), 250nits |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | IPS |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1080 |
| Честота на опресняване, Hz: | 144Hz |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Видео карта, тип: | Еxternal |
| Видео карта, модел: | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Видео карта, GB: | 4GB GDDR6 |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | AI noise-canceling technology, DTS Audio Processing, Hi-Res certification (for headphone), Built-in array microphone |
| Мрежа: | 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | 2 M.2 PCIe |
| USB порт: | 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort, 3 USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | - |
| Аудио портове: | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | - |
| Четец на пръстов отпечатък: | - |
| Web камера, MP: | 720P HD camera |
| Кирилизация: | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | Kensington Security Slot, Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS: | - |
| Батерия, cell: | 48WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion, 180W AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 35.9 x 25.6 x 2.5 cm |
| Цвят: | Black |
| Покритие на корпуса: | Plastic |
| Тегло, kg: | 2.30 kg |
| Лаптопи | |
| Процесор, серия: | AMD Ryzen 7 |
| Процесор: | AMD Ryzen 7 7445HS 3.55 GHz, 22 MB cache |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000 |
| Дисплей, inch: | 15.6 |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1080 |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Оптично устройство: | Не |
| M.2 слот: | Да |
| Windows OS: | Не |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Тегло, kg: | 2.30 |
Asus TUF FA506NCG-HN207
- Производител: Asus
- Код на продукта: 90NR0JF7-M00L70
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 35753
- EAN: 4711636145039
- Наличност: В наличност
-
894.86€ (1,750.20лв.)
- Цена без ДДС: 745.72€ (1,458.50лв.)
Свързани продукти
Microsoft Windows 11 Home 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD
Програмен продукт с лицензен стикер Microsoft Windows 11 Home 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD Версия:..
142.51€ (278.73лв.) Цена без ДДС: 118.76€ (232.27лв.)






