Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Features: | System diagnosis;Battery health charging;Fan Profile;Splendid;Tru2Life;Function key lock;WiFi SmartConnect;TaskFirst;Live update;ASUS OLED Care;AI Noise Canceling |
| NPU: | Intel AI Boost NPU up to 13TOPS |
| Manufacturer: | ASUS |
| Model: | UX3405CA-ST1097W |
| Screen size: | 14" |
| Power Adapter: | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal |
| Screen Resolution: | 2880 x 1800 |
| Memory size: | 16GB |
| Memory type: | LPDDR5X on board;Total System Memory: LPDDR5X 16GB |
| CPU Model: | Intel Core Ultra 7 Processor 255H 2.0 GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 16 cores, 16 Threads) |
| Graphics: | Intel Arc Graphics |
| SSD: | 1TB |
| Disk Specifications: | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Interface: | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps);2x Thunderbolt 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps);1x HDMI 2.1 TMDS;1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Camera: | FHD camera with IR function to support Windows Hello;With privacy shutter |
| OS: | Windows 11 Home - ASUS recommends Windows 11 Pro for business |
| Audio: | Smart Amp Technology;Built-in speaker;Built-in array microphone |
| Expansion Slots: | 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Bluetooth: | 5.4 |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2x2 |
| Security: | IR webcam with Windows Hello support;McAfee ;Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Battery: | 75WHrs, 2S2P, 4-cell Li-ion |
| Keyboard: | Backlit Chiclet Keyboard;Precision touchpad |
| Dimensions: | 31.24 x 22.01 x 1.49 ~ 1.49 cm |
| Weight: | 1.20 kg |
| Сайт на производителя: | https://www.asus.com/ |
| Разширено търсене: | ASUS Zenbook 14 Intel Core Ultra 7 16GB 1TB 14'' 3K OLED 120Hz Silver Windows 11 Home |
ASUS UX3405CA-ST1097W
- Производител: Asus
- Код на продукта: 4711636340717 / 90NB14W2-M01LZ0
- Гаранция: 24 Months
- SKU Code: 37734
- Наличност: В наличност
-
1,766.62€ (3,455.21лв.)
- Цена без ДДС: 1,472.18€ (2,879.34лв.)











