Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Features: | System diagnosis;Battery health charging;Fan Profile;Splendid;Tru2Life;Function key lock;WiFi SmartConnect;TaskFirst;Live update;ASUS OLED Care;AI Noise Canceling;AdaptiveLock |
| NPU: | Qualcomm Hexagon NPU up to 45TOPS |
| Manufacturer: | ASUS |
| Model: | UX3407QA-QD306W |
| Screen size: | 14" |
| Power Adapter: | TYPE-C, 65W AC Ultra Mini Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal |
| Screen Resolution: | 1920 x 1200 |
| Memory size: | 32GB |
| Memory type: | LPDDR5X on board;Total System Memory: LPDDR5X 32GB |
| CPU Model: | Snapdragon X X1 26 100 Processor (30MB Cache, up to 2.97GHz, 8 cores, 8 Threads) |
| Graphics: | Qualcomm Adreno GPU |
| SSD: | 1TB |
| Disk Specifications: | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Interface: | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps);2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps);1x HDMI 2.1 TMDS;1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Camera: | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| OS: | Windows 11 Home - ASUS recommends Windows 11 Pro for business |
| Audio: | Smart Amp Technology;Built-in speaker;Built-in array microphone |
| Expansion Slots: | 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2x2 |
| Security: | IR webcam with Windows Hello support;McAfee;BIOS Booting User Password Protection;BIOS setup user password;Microsoft Pluton security processor;Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Battery: | 70WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Keyboard: | Backlit Chiclet Keyboard;With Copilot key_x000D_;Precision touchpad |
| Dimensions: | 31.07 x 21.39 x 1.34 ~ 1.59 cm |
| Weight: | 0.98 kg |
| Сайт на производителя: | https://www.asus.com/bg/laptops/for-home/zenbook/asus-zenbook-a14-ux3407/ |
| Разширено търсене: | ASUS Zenbook A14 Snapdragon X X1 26 100 32GB 1TB 14'' WUXGA OLED Gray Win 11 Home |
ASUS UX3407QA-QD306W
- Производител: Asus
- Код на продукта: 4711636214032 / 90NB1502-M00UZ0
- Гаранция: 24 Months
- SKU Code: 37733
- Наличност: В наличност
-
1,545.97€ (3,023.65лв.)
- Цена без ДДС: 1,288.30€ (2,519.70лв.)









