Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Лаптоп Asus V16, V3607VH-RP010,Intel Core7 240H 2.5 GHz (24MB Cache, up to 5.2 GHz, 10 cores, 16 Threads), 16.0 WUXGA(WU) 1920X1200 16:10 300nits Anti-Glare, 144 Mhz,LPDDR5 16GB ,RTX5050 8 GB DDR6, 1TB SSD G4,Backlit Kbd, No OS,Matte Black
| Серия: | V16 |
| Софтуер: | No OS |
| Процесор, серия: | Intel Core 7 |
| Процесор: | Intel Core 7 240H 1.80 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB: | 16GB 5600MHz |
| Памет, слотове: | 2 SO-DIMM slots |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000GB M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Дисплей, inch: | 16.0" (40.64 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | - |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1200 |
| Честота на опресняване, Hz: | 144Hz |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Видео карта, тип: | Еxternal |
| Видео карта, модел: | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Видео карта, GB: | 8GB GDDR6 |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | SonicMaster, Built-in speaker, Built-in microphone |
| Мрежа: | - |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | 1 M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| USB порт: | 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery, 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | - |
| Аудио портове: | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | - |
| Четец на пръстов отпечатък: | - |
| Web камера, MP: | 1080p FHD camera ; With privacy shutter |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация: | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS: | - |
| Батерия, cell: | 63WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion, 150W AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 35.7 x 25.1 x 2.2 cm |
| Цвят: | Black |
| Покритие на корпуса: | Plastic |
| Тегло, kg: | 1.95 kg |
| Лаптопи | |
| Процесор, серия: | Intel Core 7 |
| Процесор: | Intel Core 7 240H 1.80 GHz, 24 MB cache |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000 |
| Дисплей, inch: | 16 |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1200 |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Оптично устройство: | Не |
| M.2 слот: | Да |
| Windows OS: | Не |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Тегло, kg: | 1.95 |
Asus V16
- Производител: Asus
- Код на продукта: 90NB16L1-M009M0
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 38016
- EAN: 4711636350594
- Наличност: В наличност
-
1,315.45€ (2,572.80лв.)
- Цена без ДДС: 1,096.21€ (2,144.00лв.)
Свързани продукти
Asus NEREUS_Carry Bag 16"
Чанта Asus NEREUS_Carry Bag 16", Black Предназначен за:Лаптопи За продукти с размери:16" (40.64 cm) ..
11.59€ (22.67лв.) Цена без ДДС: 9.66€ (18.89лв.)
Microsoft Windows 11 Home 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD
Програмен продукт с лицензен стикер Microsoft Windows 11 Home 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD Версия:..
142.51€ (278.73лв.) Цена без ДДС: 118.76€ (232.27лв.)










