Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Features: | System diagnosis;Battery health charging;Fan Profile;Splendid;Tru2Life;Function key lock;WiFi SmartConnect;TaskFirst;Live update;AI Noise Canceling |
| Manufacturer: | ASUS |
| Screen size: | 16" |
| Power Adapter: | Rectangle Conn, 150W AC Adapter, Output: 20V DC, 7.5A, 150W, Input: 100~240V AC, 50/60Hz universal |
| Screen Resolution: | 1920 x 1200 |
| Memory size: | 16GB |
| Memory type: | DDR5-5600 SO-DIMM |
| CPU Model: | Intel Core 7 Processor 240H 2.5 GHz (24MB Cache, up to 5.2 GHz, 10 cores, 16 Threads) |
| Graphics: | NVIDIA GeForce RTX 5050 Laptop GPU 8GB GDDR7 |
| SSD: | 1TB |
| Disk Specifications: | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Interface: | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps);2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps);1x HDMI 2.1 FRL;1x 3.5mm Combo Audio Jack;1x DC-in |
| Camera: | 1080p FHD camera ; With privacy shutter |
| OS: | None |
| Audio: | SonicMaster;Built-in speaker;Built-in microphone |
| Expansion Slots: | 2x DDR5 SO-DIMM slots;1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2x2 |
| Security: | BIOS setup user password;Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Battery: | 63WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Keyboard: | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key;Precision touchpad |
| Dimensions: | 35.70 x 25.07 x 1.80 ~ 2.20 cm |
| Weight: | 1.95 kg |
| Сайт на производителя: | https://www.asus.com/ |
| Разширено търсене: | ASUS V16 INTEL CORE 7 240H 16GB 1TB RTX 5050 16'' WUXGA 144HZ BLACK |
ASUS V3607VH-RP010
- Производител: Asus
- Код на продукта: 4711636330244 / 90NB16L1-M009M0
- Гаранция: 24 Months
- SKU Code: 37153
- Наличност: В наличност
-
1,303.83€ (2,550.07лв.)
- Цена без ДДС: 1,086.53€ (2,125.06лв.)









