Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Лаптоп Asus Vivobook M1605NAQ-SH054, Ryzen 7,16.0 OLED WUXGA(WU) 1920X1200 16:10 Bend+300nits Glare,16GB LPDDR5 ( 8 GB on BD),1TB SSD,Backlit Keyboard , NO OS, Cool Silver
| Серия: | Vivobook |
| Софтуер: | No OS |
| Процесор, серия: | AMD Ryzen 7 |
| Процесор: | AMD Ryzen 7 170 3.20 GHz, 16 MB cache |
| Памет, GB: | 16GB (8GB on board + 8GB SO-DIMM) |
| Памет, слотове: | 1 SO-DIMM slot |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000GB M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Дисплей, inch: | 16.0" (40.64 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | OLED |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1200 |
| Честота на опресняване, Hz: | 60Hz |
| Дисплей, тип: | Glare |
| Видео карта, тип: | Intel HD Graphics |
| Видео карта, модел: | AMD Radeon Graphics |
| Видео карта, GB: | - |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | SonicMaster, Built-in speaker, Built-in array microphone |
| Мрежа: | - |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | 1 M.2 2280 PCIe 3.0x4 |
| USB порт: | 1 USB 2.0 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for power delivery, 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | - |
| Аудио портове: | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | - |
| Четец на пръстов отпечатък: | - |
| Web камера, MP: | 720p HD camera ; With privacy shutter |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация: | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS: | - |
| Батерия, cell: | 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion, 68W AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 35.9 x 25.0 x 2.0 cm |
| Цвят: | Silver |
| Покритие на корпуса: | Plastic |
| Тегло, kg: | 1.88 kg |
| Лаптопи | |
| Процесор, серия: | AMD Ryzen 7 |
| Процесор: | AMD Ryzen 7 170 3.20 GHz, 16 MB cache |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000 |
| Дисплей, inch: | 16 |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1200 |
| Дисплей, тип: | Glare |
| Оптично устройство: | Не |
| M.2 слот: | Да |
| Windows OS: | Не |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Тегло, kg: | 1.88 |
Asus Vivobook M1605NAQ-SH054
- Производител: Asus
- Код на продукта: 90NB1832-M007C0
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 38030
- EAN: 4711636341035
- Наличност: В наличност
-
943.63€ (1,845.58лв.)
- Цена без ДДС: 786.36€ (1,537.99лв.)
Свързани продукти
Asus NEREUS_Carry Bag 16"
Чанта Asus NEREUS_Carry Bag 16", Black Предназначен за:Лаптопи За продукти с размери:16" (40.64 cm) ..
11.59€ (22.67лв.) Цена без ДДС: 9.66€ (18.89лв.)
Microsoft Windows 11 Home 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD
Програмен продукт с лицензен стикер Microsoft Windows 11 Home 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD Версия:..
142.51€ (278.73лв.) Цена без ДДС: 118.76€ (232.27лв.)










