Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Лаптоп Asus Vivobook S S3607CA-RP037, Intel Ultra 7 255H 2.0 GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 16 cores, 16 Threads), 16.00" OLED WUXGA(WU) 1920X1200 16:10,144 Hz, LPDDR5 16GB ( on BD),1TB SSD G4,Backlit Chiclet with Num-key, No OS, Cool Silver+Backpack
| Серия: | Vivobook |
| Софтуер: | No OS |
| Процесор, серия: | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор: | Intel Core Ultra 7 255H 1.50 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB: | 16GB on board |
| Памет, слотове: | 1 SO-DIMM slot |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000GB NVMe PCIe 4.0 |
| Дисплей, inch: | 16.0" (40.64 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | IPS |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1200 |
| Честота на опресняване, Hz: | 144Hz |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Видео карта, тип: | Intel HD Graphics |
| Видео карта, модел: | Intel Graphics |
| Видео карта, GB: | - |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | Built-in speaker, Built-in array microphone |
| Мрежа: | - |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | 1 M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| USB порт: | 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2 USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | - |
| Аудио портове: | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | - |
| Четец на пръстов отпечатък: | - |
| Web камера, MP: | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация: | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS: | - |
| Батерия, cell: | 70WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, 65W adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 35.7 x 25.0 x 1.9 cm |
| Цвят: | Silver |
| Покритие на корпуса: | Plastic |
| Тегло, kg: | 1.80 kg |
| Други: | Backpack |
| Лаптопи | |
| Процесор, серия: | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор: | Intel Core Ultra 7 255H 1.50 GHz, 24 MB cache |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000 |
| Дисплей, inch: | 16 |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1200 |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Оптично устройство: | Не |
| M.2 слот: | Да |
| Windows OS: | Не |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Тегло, kg: | 1.80 |
Asus Vivobook S S3607CA-RP037
- Производител: Asus
- Код на продукта: 90NB16I1-M002F0
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 38327
- Наличност: В наличност
-
1,225.30€ (2,396.47лв.)
- Цена без ДДС: 1,021.08€ (1,997.06лв.)
Свързани продукти
Microsoft Windows 11 Home 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD
Програмен продукт с лицензен стикер Microsoft Windows 11 Home 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD Версия:..
142.51€ (278.73лв.) Цена без ДДС: 118.76€ (232.27лв.)












